آینده جمهوری خواه مجلس سنا coronavirus پیشنهاد خواهد شد آینه مارس محرک لایحه که شامل یک بار $1,200 محرک بررسی برای برخی از آمریکایی ها با توجه به بالا مذاکره.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinRepublicans شروع به رونمایی coronavirus بسته پنج شنبه عربستان ممکن است به صورت انتخاب بر کاهش مالیات و یا محرک چک اوباما-کاخ سفید توافق را به 5 میلیارد دلار در coronavirus کمک برای مدارس بیشترخواسته چگونه با لينک مستقيم پرداخت خواهد شد و ساختار در soon-to-be-منتشر اوباما لایحه گفت: این امر می تواند دقیقا همان زبان در 2.2 تریلیون دلار لایحه به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد همان ماده به عنوان آخرین زمان بنابراین پیشنهاد ما این است که همان طرح به عنوان آخرین بار” Mnuchin به خبرنگاران گفت: در مورد آنچه خواهان را پیشنهاد می کنیم در این لایحه است.

تبلیغات

راهپیمایی لایحه ارائه شده یک بار $1,200 بررسی به آمریکایی ها که ساخته شده تا $75 ، 000 در هر سال است. مبلغ چک بود مدرج را تا زمانی که آن را یک سطح از درآمد $99,000 هر سال هنگامی که آن را از رده خارج در دسترس نباشد.

تصمیم به چوب به مارس فرمول یک شیفت از بیش از زنگ تفریح که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellRepublicans شروع به رونمایی coronavirus بسته پنج شنبه عربستان ممکن است به صورت انتخاب بر کاهش مالیات و یا محرک چک Hillicon دره: توییتر ممنوعیت هزاران QAnon حساب | حمایت هر دو حزب رشد می کند برای انتخابات بودجه در سنا محرک لایحه | سنا کمیته پیشرفت لایحه ممنوعیت Infinite از فدرال دستگاه های بیشتر (R-Ky.) به نظر می رسد به سیگنال است که در حالی که جمهوری خواهان حمایت دور دیگری از چک دور بعدی شامل یک درآمد پایین تر کلاه در حدود $40,000.

“من فکر می کنم مردم شده اند که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. …. که به خوبی می تواند بخشی از آن” مک کانل در جمع خبرنگاران گفت: کنتاکی در طول دو هفته تعطیلی.

جمهوری خواهان گفته اند که آنها می خواهند پنجم coronavirus پیشنهاد به هدف بیشتر برای کسانی که سخت ترین ضربه از گسترش coronavirus که ویران اقتصاد به عنوان عصری برای کسب و کار کوچک پشت بسته و یا در دسترس نباشد.

دموکرات ها را به مخالفت با کاهش درآمد کلاه.

تبلیغات

خانه-تصویب coronavirus لایحه در ماه مه ارائه $1,200 بررسی برای کسانی که تا به $75,000. اما این افزایش پرداخت به ازای هر فرزند تا 1200 دلار در هر وابسته به سه وابستگان. ماه مارس coronavirus لایحه ارائه شده 500 دلار برای هر کودک است.

“من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک و … با توجه به وضعیت خانواده” مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiOvernight مراقبت های بهداشتی: Pfizer اراضی نزدیک به b از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای COVID واکسن | FEMA سر: “ما باید یک راه برای رفتن در داشتن کافی PPE | Fauci در coronavirus:” من واقعا نمی بینید ما از بین بردن این مجلس رای به حذف مؤتلفه مجسمه از قانونگذاران دموکرات کنگره راه اندازی ‘Mean Girls’-الهام ابتکار برای ترویج ماسک صورت بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت.

هر چند مک کانل در مورد کاهش درآمد درپوش در حالی که سفر در اطراف کنتاکی او کاهش یافته است به بحث در جزئیات پرسید که خبرنگاران این هفته است.

“ما دراز کردن جزئیات. من قصد دارم به معرفی یک لایحه در چند روز آینده است که در یک محل شروع برخوردار است که نسبتا از حمایت قابل توجهی در میان پنتاگون: احتمالا همه نیست. و در آن نقطه خواهیم بود خاص تر در مورد نحوه اختصاص دهد. اما ما پیش بینی مستقیم چک را دوباره,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de