دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg, روت Bader GinsburgSupreme دادگاه انگلیس برای بازگرداندن رای نزدیک به 1 میلیون فلوریدا felons دیوان عالی کشور پاک راه را برای دومین فدرال اعدام تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – ماسک حکم محدودیت صادر شده به عنوان COVID-19 گسترش بیشتر در روز جمعه نشان داد که او شده است تحت شیمی درمانی پس ممکن است با توجه به عود سرطان کبد.

Ginsburg در بیانیه ای گفت که درمان است و ربطی به عفونت است که او را به بیمارستان های این هفته است. او گزارش داد که شیمی درمانی شده است “بازده نتایج مثبت است.”

“جدید ترین اسکن در تاریخ 7 ژوئیه نشان داد کاهش قابل توجهی از ضایعات کبدی و هیچ بیماری جدید” او در بیانیه ای گفت:. “من تحمل شیمی درمانی به خوبی هستم و تشویق موفقیت من در زمان درمان. من ادامه خواهد داد تا دو هفته شیمی درمانی به خاطر سرطان من در خلیج هستم و قادر به حفظ یک فعال روزمره است.”

“در سراسر من نگه داشته اند تا با نظر نوشتن و دیگر دادگاه کار” Ginsburg اضافه شده است. “من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار. من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de