گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ (R) توسط فارغ محلی ماسک سفارشات قرار داده و در محل توسط رهبران در سراسر کشور در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

کمپ حکم اجرایی صادر شنبه مانع دولت های محلی از اجرای اجباری صورت پوشش سفارشات که محدود تر از زمان ایالت سفارش.

این حرکت به طور موثر باطل سفارشات صادر شده توسط حداقل 15 دولت های محلی در سراسر کشور است که تا به حال موظف پوشش صورت توان در مکان های عمومی, به گزارش آسوشیتد پرس.

تبلیغات

به جای تحمیل اجباری مورد نیاز کمپ را سفارش متحده است که ساکنان و بازدید کنندگان در دولت هستند “به شدت تشویق به پوشیدن پوشش صورت به عنوان عملی” که در به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن و یا ورزش در خارج از منزل.

Candice Broce یک سخنگوی فرماندار دو برابر کردن در فرمانداری موضع که محلی سفارشات “غیرقابل اجرا.”

“قبلی دستور اجرایی – و در حال حاضر این منظور دولت هیچ اقدام محلی می تواند بیشتر یا کمتر محدود تر از ماست. ما توضیح داد که محلی, ماسک فرامین غیرقابل اجرا هستند. فرماندار در ادامه به شدت تشویق گرجی به پوشیدن ماسک در” Broce توییتی.

کمپ منظور جلوگیری از محلی دستور می آید که بیشتر فرمانداران در حال اجرای ایالت اجباری صورت پوشش مورد نیاز به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر ایالات متحده

آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey (R) اعلام کرد چنین اجباری منظور در روز چهارشنبه با استناد به 50 درصد افزایش در COVID-19 موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net