پاریس:
فرانسه قصد دارد به ممنوعیت بخاری استفاده شده توسط رستوران ها و کافه ها در فضای باز تراس از اوایل سال آینده آن را به عنوان تسریع تغییر به یک اقتصاد کم کربن, محیط زیست, وزیر باربارا Pompili روز دوشنبه گفت:.

“چه چیزی در خطر است پایان دادن به محیط زیست نابجا شیوه های که منجر به کاملا غیر قابل توجیه مصرف انرژی,” او گفت: در تلویزیون فرانسه.

چرا که این ممنوعیت می تواند تاثیر یک بخش سخت ضربه coronavirus بحران دولت را تنها اجرای آن از پایان زمستان آینده به کسب و کار برای انطباق, او گفت:.

فرانسه در میان کشورهای اروپایی به دنبال اطمینان حاصل شود که اقدامات محرک اقتصادی برای مقابله با بحران اقتصادی ناشی از رمان coronavirus درایو انتقال به یک اقتصاد کم کربن.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در ژوئن وعده داده شده 15 میلیارد یورو ($17.63 میلیارد دلار) از بودجه جدید برای سبزتر اقتصاد یک روز پس از سبز مذکور را شکست حزب خود و در زمان کنترل از شهرهای بزرگ در انتخابات محلی است.

او همچنین وعده داد اقدامات از جمله توقف در ساختمان های جدید مناطق تجاری در حومه شهرستان برای کمک به محافظت از شهرستان های کوچک خرده فروشان و جلوگیری از به هدر رفته سفر.

دولت در حال تهیه پیش نویس قوانین زیست محیطی که Pompili گفت: مجلس بررسی خواهد در ماه ژانویه است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im