فاکس نیوز را , کریس والاسکریستوفر (کریس) WallaceKansas شهردار شهرستان: کاخ سفید ‘dogwhistles’ به ساکنان شهر ‘قبر نگرانی’ در مورد فدرال حضور Mnuchin: این عادلانه نخواهد بود به استفاده از مالیات دهندگان دلار به پرداخت بیشتر مردم را به نشستن در خانه’ تهمت بالند در مورد عملکرد شناختی آزمون برای دومین بار در یک هفته بیشتر به اطلاع بینندگان در روز یکشنبه که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenBiden به پرداخت ادای احترام به لوئیس در لینکلن در دوشنبه تهمت ضربه شلاق در ریگان بنیاد پس از جمع آوری کمک های مالی درخواست تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بازدید کم جدید تر‘s کمپین گفت: معاون رئیس جمهور سابق بود “در دسترس نیست” برای مصاحبه پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden به پرداخت ادای احترام به لوئیس در لینکلن در دوشنبه پنبه به نام برای اظهارات برده داری در انتقاد از 1619 پروژه کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ تر گفت: بایدن نمی تواند مسئولیت رسیدگی به رابطه جنسی خشن بازجویی از “فاکس نیوز دوشنبه” میزبان.

“در مصاحبه ما هفته گذشته با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او سوال که آیا خود را دموکراتیک حریف جو بایدن می تواند رسیدگی مشابه روبرو می شوند” والاس گفت. “در این هفته ما خواسته بایدن کمپین برای مصاحبه و به آنها گفت: معاون رئیس جمهور سابق در دسترس نیست.”

“ما در حفظ و درخواست هر هفته,” او اضافه شده است.

تبلیغات

پس از مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن, والاس گفت: بایدن باید نشستن برای تمدید كردم.

“واقعیت این است که رئیس جمهور است که در خارج وجود دارد. او در خارج وجود دارد در این گرمای سوزان با من برای یک ساعت در زمان تمام سوالات” والاس گفت لنگر Bret Baier دوشنبه گذشته. “شما می توانید پاسخ خود را و یا دوست نداشتن آنها, اما او تا به حال پاسخ و جو بایدن نشده مواجه است که نوع موشکافی نشده مواجه است که نوع قرار گرفتن در معرض.”

“شما رو به احساس در برخی از نقطه او را برای رفتن به بیرون آمدن از زیرزمین” والاس ادامه داد. “او باید بیشتر در معرض و سوالات فقط به عنوان سخت به عنوان کسانی که از من خواسته این رئیس جمهور.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: والاس در جولای 19, مصاحبه که بایدن خواهد بود “گریه برای مامان” اگر او بودند در معرض همان نوع از سوالات.

“اجازه دهید بایدن نشستن از طریق مصاحبه مثل او خواهید بود بر روی زمین گریه مامان. او به شما می گویند: “مامان و دختر بچه, لطفا مرا به خانه,’ ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“و ما او را خواسته ایم و برای مصاحبه آقا” والاس پاسخ داد.

“او نمی تواند انجام مصاحبه. او را بی کفایت” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

بایدن برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی در گذشته 105 روز. معاون سابق رئیس جمهور نیز نه به پرسش های خبرنگاران پس از دو پلیس سخنرانی در دو هفته گذشته.

بایدن آگهی در RealClearPolitics شاخص از انتخابات در چندین کلید متحده تهمت دستگیر شده در سال 2016 از جمله توسط 7.8 امتیاز در فلوریدا 7.4 امتیاز در پنسیلوانیا 8.4 امتیاز در میشیگان و 6.2 امتیاز در ویسکانسین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net