Fox Sports پنج شنبه اعلام کرد آن را شامل کامپیوتری طرفداران در غیر این صورت خالی استادیوم برای آن telecasts در این فصل با شروع آن بیس بال tripleheader در روز شنبه.

“ما باور داریم که آنچه ما انجام می دهیم این است که ایجاد یک تجربه” گفت: Fox Sports معاون رئیس جمهور براد Zager. “ورزش قرار است به فرار و هنگامی که مردم که فرار ما می خواهیم آن را به عنوان طبیعی که ممکن است هنگامی که وجود دارد بسیار کمی حالت عادی مانند یک جمعیت در یک بازی بیس بال در یک شنبه.

“ما نه به دنبال احمق همه. ما می دانیم این است که یک جمعیت مجازی. اما ما همچنین می دانیم که چگونه نامطلوب تماشای یک بازی در خالی ورزشگاه در تلویزیون” Zager اضافه شده است.

تبلیغات

اعلام می آید به لیگ اصلی بیس بال خود را باز می کند 60-بازی فصل به طور منظم در پنج شنبه شب با نیویورک یانکیز بازدید از اتباع واشنگتن و سان Francisco Giants مصرف در داجرز لس آنجلس.

NBC Sports شده است ترکیب جمعیت و سر و صدا به فوتبال telecasts از لیگ برتر انگلستان. Fox Sports 1 به انجام همین کار را با آن پوشش از فوتبال است. هر دو لیگ بازگشت و در اوایل تابستان ،

Fox Sports شده است سرهم بند با متفاوت به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل برای شبیه سازی جمعیت از اواخر مارس که فصل به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما می دانستیم که به سرعت است که ما می رویم به نگاهی به جمعیت و صدا در یک راه متفاوت است. تنها چیزی که ما نمی دانم که زمانی که ما از رفتن به باید آماده رفتن” Zager توضیح داد.

قاشق نقره ای در زمان واقعی انیمیشن و مجازی تولید استودیو مشغول به کار با Fox Sports در ارائه آن با توجه به آسوشیتد پرس. این شرکت می گوید این اسکن تمام لیگ اصلی بیس بال استادیوم به درستی رندر نشسته و ایستاده حرکات از طرفداران در می ایستد.

طرفداران می توانید انجام دهید تا 500 اقدامات با توجه به قاشق نقره ای از جمله انجام موج. این شرکت همچنین می توانید با تنظیم یک ورزشگاه برای کاهش اندازه جمعیت مجازی اگر این بازی یک فوران چاه نفت در اواخر نوبت. این تکنولوژی همچنین می تواند انطباق با کولر دما در پاییز, اضافه کردن کت و کلاه طرفداران در صورت نیاز.

عمده دیگر ورزش حرفه ای لیگ از جمله NBA و NHL هستند lated به بازگشت به بازی در سالن خالی در تاریخ 30 ژوئیه و اوت. 1 بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de