ماموران فدرال مستقر پرتلند سنگ., در میان کشور تظاهرات آیا شورش و انبوه جمعیت آموزش کنترل با توجه به داخلی یادداشتی که منتشر شد در وزارت امنیت داخلی (DHS) به دست آمده و توسط نیویورک تایمز.

این یادداشت وارد شده برای اقدام DHS وزیر چاد گرگچاد WolfACLU فایل طرح دعوی در دادگاه بیش ماموران فدرال در پورتلند اورگان قانونگذاران تماس برای DOJ DHS بازرسان به طور کلی به بررسی اجرای قانون حضور در پورتلند اورگان فرماندار انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ارسال فدرال افسران به پورتلند بیشتر به تاریخ روز پنج شنبه فقط به عنوان گرگ سفر به پورتلند به مشاهده دست اول وضعیت بین معترضان و مقامات فدرال. این یادداشت بنا به گزارش ذکر شده ساختمان های فدرال و ماموران با اعزام به دفاع از آنها.

در این یادداشت پیشنهاد کرد که باید اجرای قانون فدرال مستقر می شود به دیگر شهرهای ایالات متحده که در حال تجربه ناآرامی که “…اگر این نوع پاسخ است برای رفتن به هنجار آموزش های تخصصی و استاندارد تجهیزات باید مستقر در پاسخ به آژانس است.

تبلیغات

اخبار از این یادداشت می آید به عنوان تنش ها تشدید شده بين اجرای قانون فدرال و معترضان در منطقه پورتلند پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس در مه 25.

برخی از تظاهرات منجر به آسیب به اموال فدرال از جمله یک دادگاه در شهر.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCivil حقوق افسانه Rep. John Lewis می میرد بایدن نتانیاهو در انتخابات روسیه دخالت پس از دریافت اطلاعاتی جلسات تگزاس مقامات مدارس ارائه گزینه ای را برای نگه آنلاین-تنها کلاس تا ماه نوامبر بیشتر در ماه ژوئن امضا فرمان اجرایی برای دولت فدرال برای حفاظت از بنای یادبود ملی در سراسر کشور باعث پاسخ در اورگان.

روز جمعه اجرای قانون پرتاب گاز اشک آور در جریان سرکوب و پیش از آن در هفته گزارش شد که بینام و عوامل بودند گرفتن و بازداشت معترضین در بینام و وانت.

این است که در حال توسعه گزارش و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de