ماموران فدرال در برخورد با پورتلند معترضان استقرار گاز اشک آور برای پاک کردن تظاهرکنندگان

معترضان و ماموران فدرال مواجه شده دوباره شب جمعه در مرکز شهر پورتلند با معترضان تیر اندازی آتش بازی به سوی فدرال دادگاه و عوامل پاسخ با گاز اشک آور.

هزاران نفر از معترضین در دست و تظاهرات رفت و به ساعات اولیه روز شنبه, آسوشیتد پرس گزارش داد. با توجه به خدمات سیم فدرال افسران راهپیمایی در خیابان خارج از هتفیلد فدرال دادگاه حدود 2:30 صبح شنبه با استفاده از گاز اشک آور در محدوده نزدیک به پراکنده کردن معترضان باقی مانده.

فدرال خدمات حفاظتی — قانون اجرای گروه معمولا وظیفه حفاظت از این کشور در ساختمان های فدرال و آنها ماموران فدرال مستقر شدند و به کمک — گفت که اعتراض تلقی می شد غیر قانونی مجمع و که ماموران مجروح شدند در طول شب.

تبلیغات

Black Lives Matter تظاهرات را تحت سلطه در مرکز شهر پورتلند پس از جورج فلوید درگذشت در برخورد با مینیاپولیس پلیس در اواخر ماه مه. اکثر تظاهرات سرچشمه گرفته و در اطراف دادگاه فدرال در نتیجه آسیب به ساختمان است.

آسیب درخواست وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگچاد WolfJudge رد درخواست توقف ما را از عوامل ساخت دستگیری در پورتلند کومو می گوید: گرگ Cuccinelli نقض سوگند و باید بررسی شود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پورتلند شهردار اشک آور و گاز کشته: ‘او یک احمق از خود را’ بیشتر برای استقرار DHS عوامل به شهر در اواخر ماه ژوئن برای کمک به محافظت از دادگاه و دیگر ساختمان های فدرال در پورتلند را در مرکز شهر.

حضور افسران تنها خشم این وضعیت بیشتر با درگیری بین دو طرف اغلب به افزایش خشونت است.

رفتار افسران نامیده شده است به سوال پس از گزارش اواخر هفته گذشته ظاهر از عوامل در unidentifiable نظامی خستگی چیدن معترضان در بینام و وانت و بازداشت آنها است.

کنگره نمایندگان مجلس با ابراز خشم و انزجار نسبت به وضعیت در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دو برابر شده است و در پایین آن تندرو موضع در برابر تظاهرات که roiled در سراسر کشور برای نزدیک به دو ماه.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpJustice Dept. می گوید: 18 نفر رو به اتهام فدرال پس از پورتلند تظاهرات ما طول می کشد بیش از سابق چینی کنسولگری در هوستون یک شبه دفاع: ایران سناتور اهداف مؤتلفه پایه تغییر نام | تهمت OKs فروش بزرگ تر هواپیماهای بدون سرنشین مسلح بیشتر در این هفته به بوق و کرنا کردن کار که افسران انجام داده اند در پورتلند و نشان داد که او ارسال خواهد اضافی فدرال عوامل دیگر “دموکراتیک” شهرستانها.

“من قصد دارم به انجام چیزی است که من می توانم به شما بگویم” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت. “از آنجا که ما در حال رفتن به اجازه دهید نیویورک و شیکاگو و دیترویت و فیلادلفیا و بالتیمور و همه از این — Oakland ظروف سرباز یا مسافر است. ما در حال رفتن به اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور ما است. تمام اجرا شده توسط لیبرال دموکرات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>