بنگلور: ویروسی این ادعا نشان می دهد شلوغ وضعیت بیمارستان درمان COVID-19 بیماران در این شهرستان شد دروغین با پلیس در روز یکشنبه دستگیری یک فرد به اتهام گردش آن در رسانه های اجتماعی. پلیس گفت: این فیلم دارای پتانسیل برای ایجاد وحشت و خواسته مردم را به خودداری از گسترش آنها. بازداشت شده بود در عرض چند ساعت از پلیس اعلام ثبت نام از یک مورد در ارتباط با تصویری که نشان داد یک جمعیت از مردم با پوشیدن ماسک در “سرپایی بخش” از یک بیمارستان به دروغ عنوان ویکتوریا بیمارستان عمده اختصاص داده شده COVID تسهیلات در اینجا. ویدیو رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“شهر جرم و جنایت در شعبه سریعا شناسایی و بازداشت این فرد چه کسی بوده و گردش نادرست ویدئوها از وحشت در ویکتوریا بیمارستان بنگلور. تجلیل به همه پزشکان و متخصصان پزشکی که در حال انجام بهترین خود را. اخبار نادرست, گران” بنگالور کمیسر پلیس Bhaskar رائو توییتی. قبلا در این روز پلیس گفت: آنها ثبت شده یک مورد در این زمینه است.

“#Covid کاذب تصویری در مورد شرایط بیمارستان در Blore منتشر شده در رسانه های اجتماعی. مورد ثبت نام در Cybercrime PS. در حالی که دولت و جامعه در مبارزه با این بیماری همه گیر برخی از تحقیق ایجاد/ارسال پیام/فیلم که کرده است (sic) بالقوه برای ایجاد وحشت در جامعه است. از آن خودداری کنند” مشترک کمیسر پلیس, جرم, Sandeep Patil توییتی.

این ویدئو نشان داد نمرات از مردم با پوشیدن ماسک های جمع آوری شده در یک فضای کوچک گفته می شود در یک گروه بیمار در یک بیمارستان و یک فرد فیلمبرداری آن ادعا می شود یک دکتر ابراز نگرانی کرد و آن را تهدیدی برای تمام کارکنان پزشکی و همچنین بیماران. منابع رسمی گفت: ویدیو گزارش از یک بیمارستان در یکی از ایالت های شمالی.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im