تشکر. ورونیکا Escobarورونیکا EscobarTexas دموکرات پیشنهاد قانون نیاز به ماسک در فدرال امکانات اسپانیایی انجمن درخواست ملاقات خصوصی بازداشتگاه اجرائی دموکرات ترس ما در حال حاضر از دست COVID-19 نبرد بیشتر (D-تگزاس) در روز جمعه خواستار استعفای سرپرست وزارت امنیت داخلی (DHS) وزیر چاد گرگچاد WolfACLU فایل طرح دعوی در دادگاه بیش ماموران فدرال در پورتلند اورگان قانونگذاران تماس برای DOJ DHS بازرسان به طور کلی به بررسی اجرای قانون حضور در پورتلند اورگان فرماندار انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ارسال فدرال افسران به پورتلند بیشتر پس از پنهان مقامات فدرال گزارش گرديد گرفتن و بازداشت معترضان در پرتلند سنگ.

Escobar لعنتی گرگ در توییتر در پاسخ به مصاحبه با او به اشتراک گذاشته شده از گرگ در فاکس نیوز, او را متهم به “فوق العاده ای غرور و تکبر.”

“این یک چیز را به “محافظت” فدرال ساختمان های بسیار دیگری برای برای @DHSgov به رفتار مانند یک راز نیروی پلیس در راه های تکان دهنده ما را دیده اند ، “اقدام” @DHS_Wolf نیاز به استعفا” Escobar ارسال شده در جمعه.

تبلیغات

Escobar پاسخ به شرح زیر گزارش از اجرای قانون فدرال چادری در غیر خاص نظامی خستگی با استفاده از بینام و وسایل نقلیه به بازداشت معترضان در پورتلند. تظاهرات شده اند مداوم در سراسر پورتلند شهر مرکز پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید در پایان ممکن است.

گرگ در دفاع از DHS اقدامات در طول مصاحبه و گفت که پورتلند مقامات گفت: این اداره به “لطفا بسته کردن و رفتن به خانه” و اضافه کرد که اجرای قانون فدرال پرسنل حاضر بودند برای دفاع در دادگاه فدرال.

او گفت که او قادر به تور این زمینه در اطراف دادگاه که در آن او ادعا “آنارشیست ها” گزارش جمع نشان کردن “در مورد همان زمان هر شب برای یک سری از ساعت.”

تبلیغات

“من قادر به تور دادگاه [در پورتلند]. من تو را دیدم graffiti, من دیدم پنجره شکسته; شکسته درب” گرگ گفت.

“وجود دارد یک مرکز مناسب در سراسر خیابان را از دادگاه است که 47 کت رنگ بر روی آن. آنها باید به رنگ تسهیلات هر شب پس از آن می شود graffitied.”

اسکوبار را جمهوری خواه دشمن برای آینده نوامبر انتخابات پارلمانی ایرنه Armendariz-جکسون در پاسخ به Escobar را صدای جیر جیر و گفت: “شما واقعا unhinged ورونیکا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de