کل GST برای جبران FY20 پرداخت متحده: مرکز

دهلی نو: مرکز منتشر کرده است 13,806 کرور به کشورهای خود را به عنوان کالا و خدمات مالیات (GST) برای جبران مارس گفت: بیانیه رسمی است.

با این نارندرا دولت پرداخت کامل غرامت به ایران برای آخرین سال مالی ،

برای FY20 این مرکز پرداخت 1,65,302 کرور اگر چه مبلغ جمع آوری شده از طریق یک فرایند در موارد مانند توتون و تنباکو و اتومبیل برای بالا بردن درآمد برای جبران شد تنها 95,444 کرور بیانیه ای گفت:.

این مرکز همچنین گفت که برای دیدار با فاصله فرایند جمع آوری شده در FY18 و FY19 نیز استفاده کرد.

GST جبران شده است یک مسئله موجب ناراحتی بین دولت مرکزی و دولت است که به تشدید حساب غرامت پرداخت می شود به آمریکا و در سال جاری است که همچنین شامل از دست دادن درآمد در طول دوره این بیماری همه گیر. در حالی که کشورهای در حال انتظار برای اصرار بر جبران خسارت کامل دولت مرکزی ترجیح متحده برای به اشتراک گذاشتن ضرر و زیان درآمد در طول دوره به عنوان مرکز بیش از حد رنج می برد از دست دادن درآمد و جلسه کامل جبران نیاز ممکن است یک بار بزرگ بر روی آن.

فدرال مالیات غیرمستقیم بدن GST شورا بود به ملاقات در ماه ژوئیه به طور انحصاری برای بحث در مورد تفاوت های خود را در مورد این موضوع اما در این جلسه گرفته شده نه محل نشده است. در ماه جولای هند به اتمام سه سال از مالیات غیرمستقیم اصلاحات که ساده رعایت شرط کاهش نرخ مالیات و مالیات شفاف تر.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>