هیچ هوایی-بوسیدن, a با خیال راحت-فاصله ردیف جلو و در صورت ماسک ها اجباری — Dolce & Gabbana است بازنویسی قوانین بالا پایان مد تعامل با یکی از اولین فیزیکی را نشان می دهد از COVID-19 عصر.

بخشی از میلان در غیر این صورت دیجیتال مردانه در هفته مد نشان می دهد در روز چهارشنبه خواهد بود تماشا توسط یک گروه را انتخاب کنید از مهمانان با پوشیدن ماسک صورت به عنوان مدل گام پایین راه باریک و گربه خنک متر از هم جدا.

آن است که برگزار می شود در پردیس دانشگاه از Humanitas بنیاد تحقیقات که در تلاش است به منظور توسعه یک واکسن علیه این رمان coronavirus — یک پروژه با بودجه دولتی توسط Dolce & Gabbana.

“ما می خواهیم به یک مثبت یک پیام تولد دوباره – آن را ممکن است برای شروع دوباره و رعایت اقدامات ایمنی” گفت: Giulia Piacentini سخنگوی برند.

همراه با یک برند Etro که آن هم برگزاری فیزیکی با نشان دادن مهمان در شنبه, Dolce & Gabbana خواهد بود که برای اولین بار در دنیای واقعی مد رویداد شبکه های لوکس, برچسب, پس از کاهش مستند محدودیت در بسیاری از اروپا.

به عنوان COVID-19 pandemic, مجبور, خانه های لوکس به تعطیل مغازه ها و بیکار سایت تولید مارک لغو رویدادها و یا تصمیم گرفتند برای مخاطبان رایگان digital-تنها فرمت های مانند پاریس, Haute Couture نمایشگاه در اوایل این ماه.

فرانسه مد جهان با هدف بازگشت به فیزیکی را نشان می دهد در ماه سپتامبر.

چهارشنبه دولچه و گابانا بهار/تابستان 2021 مردانه نشان می دهد در رززنو جنوب میلان خواهد بود با حضور حدود 200 ایتالیایی و مهمانان خارجی از جمله خریداران و مشتریان و رسانه ها.

کارکنان و مدل های مهمان دریافت دستورالعمل های ایمنی و باید احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. ماسک خواهد بود اجباری پشت صحنه و برای مخاطبان اگر چه Dolce & Gabbana اعلام نشده است که آیا این مدل خواهد بود پوشیدن بالقوه روند تنظیم ماسک بر روی راه باریک و گربه.

Piacentini گفت: این نمایشگاه با هدف حمایت از Humanitas’ COVID-19 پژوهش است. نشان می دهد حامیان مالی پول های اهدایی به این پروژه و مهمانان نیز تشویق به کمک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de