دیترویت افسر پلیس متهم به تیراندازی روزنامه نگاران با گلوله های لاستیکی به اتهام جنایت حمله

یک دیترویت افسر پلیس متهم به تیراندازی روزنامه نگاران با لاستیک گلوله در تظاهرات در مارس متهم شده بود روز شنبه با چند فقره جنایت حمله.

Wayne County دادستانی پرونده اتهامات علیه دانیل Debono یک 32 ساله بدنی با توجه به آزادی مطبوعات به دست آمده توسط مطبوعات آزاد دیترویت و اخبار دیترویت. اگر محکوم افسر می تواند تا چهار سال در زندان است.

به اتهام تیراندازی رخ داده است پس از نیمه شب در 31 ماه مه به عنوان سه روزنامه نگاران پوشش تظاهرات علیه خشونت پلیس و نابرابری نژادی در این شهر است. Debono اخراج روزنامه نگاران پس از آنها شناسایی خود خواست اجازه برای عبور از یک خیابان و شروع به صلیب دادستان Kym شایسته گفت.

تبلیغات

نیکول هستر, 30, Seth هرالد 28 و متی هچر, 29, پوشیده بودند, مطبوعات, اعتبار, با توجه به دادستان. هر سه به گزارش اصابت گلوله های لاستیکی. هرالد مچ دست مجروح شد در حالی که هچر با تجربه کبودی روی صورت از جمله بینی و دنده و صدمات. هستر زده بود در صورت و گردن و بازوها و پاها.

“شواهد نشان می دهد که این سه روزنامه نگاران ترک در اعتراض به منطقه بود که تقریبا هیچ کس دیگری در خیابان که در آن آنها” شایسته گفت: در انتشار. “آنها تهدیدی برای هیچ کس نیست. وجود دارد به سادگی هیچ توضیح دلایل اتهام اقدامات این افسر گرفته شد.”

Sgt. نیکول کیرکوود یک سخنگوی پلیس دیترویت بخش هیل گفت: در بیانیه ای که “در اسرع وقت” بخش آگاه بود از این حادثه “بررسی شد بلافاصله راه اندازی شد و رئیس یک تصمیم به تعلیق افسر.”

تحقیقات منتقل شد به دادستانی برای “بررسی و شارژ توصیه.”

“این مهم است که توجه داشته باشید که اقدامات این افسر منعکس نمی کند اکثریت قریب به اتفاق مردان و زنانی که مشغول به کار در این اعتراض برای آخرین 8 هفته” کیرکوود گفت.

Debono معلق شده بود با پرداخت در حالی که پلیس بررسی حادثه دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ گفت: با توجه به Detroit Free Press. او گفت: معمولا زمانی که اتهامات عنوان شده علیه یک مامور تعلیق می شود پرداخت نشده است.

تبلیغات

کریگ گفت که این گروه تا به حال بحث و آموزش از اتهام تیراندازی.

“شما باید به یاد داشته باشید ما یک نیروی کار جوان و من نمی دانم که یک بار در سالهای اخیر است که ما تا به حال برای مقابله با تظاهرات خشونت آمیز” او گفت:, با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت. “پس با این گروه انجام شده در دیدنی شیوه است.”

تظاهرات بی خانمان در سراسر کشور پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس در روز یادبود. این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز با چند چرخش به خشونت به عنوان آنها نامیده می شود برای پلیس اصلاحات برای جلوگیری از موارد خشونت.

— به روز شده در 9:01 بعد از ظهر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>