دهلی نو:
دهلی نو ثبت شده کمتر از 1000 coronavirus موارد برای اولین بار در هفت هفته در روز سه شنبه, حتی در حالی که بیشتر کشورهای هند محدودیت ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

هند در هفته گذشته شد سومین کشور پس از ایالات متحده و برزیل به آمار یک میلیون و موارد اما بسیاری از کارشناسان می گویند که با تست نرخ بهره واقعی تعداد می تواند بسیار بالاتر است.

بیش از 28000 نفر فوت کرده اند با ایالت مهاراشترا به بمبئی و پرتکاپو زاغه رنج بالاترین مرگ و میر به دنبال سرمایه های ملی دهلی نو و تامیل نادو در جنوب.

نارندرا نخست وزیر دولت تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات در اواخر ماه مارس اما از آن شده است به طور پیوسته کاهش در ماه های اخیر برای کاهش ویرانگر اقتصادی.

اما به طور مستقل از دولت فدرال ایالات منحصر به فرد شده اند محدودیت های سفت به تعداد مورد افزایش یافت — از جمله در بنگلور بیهار و قطعات کرالا و تامیل نادو.

روز دوشنبه مقامات در شرق ایالت بنگال به حدود 90 میلیون نفر تحمیل سخت مستند دو روز در هفته آغاز پنج شنبه.

“دولت احساس می کند که تلاش برای شکستن زنجیره ای از COVID-19 گسترش باید آغاز شود در یک شیوه ای قوی” دولت خانه وزیر Alapan Bandopadhyay گفت.

تمام دولتی و دفاتر خصوصی بسته خواهد بود و وجود خواهد داشت بدون حمل و نقل عمومی. وسایل نقلیه خصوصی اجازه خواهد داشت برای نیازهای ضروری تنها.

کوچک در شمال شرقی ایالت سیکیم هم مرز با تبت در روز دوشنبه نیز دستور داد یک مستند تا ژوئیه 27.

دهلی نو ارائه کرده است یک قطعه نادر از اخبار خوب است, اما با بحران کاهش از ماه ژوئن زمانی که بیمارستان ها و morgues وسیع megacity از 20 میلیون نفر از مردم به نظر می رسد نزدیک به سقوط است.

روز دوشنبه تعداد 954 عفونت های جدید در این شهر نخستین بار روزانه شمارش شد و تحت 1,000 49 روز و پایین از قله حدود 4000 نفر در اواخر ماه ژوئن.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im