دهلی نو به نظر می رسد که آمار COVID-19 قله به عنوان تعدادی از تازه موارد قابل توجهی کاهش یافته و در چند روز گذشته تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) مدیر Randeep Guleria امروز گفت. “احساس من این است که برخی از مناطق را ضربه اوج خود است. دهلی نو به نظر می رسد که انجام داده به این دلیل که در موارد قابل توجهی کاهش یافته. اما برخی از مناطق هنوز برای رسیدن به اوج خود. موارد در حال افزایش در برخی از کشورهای خاص. آنها را در رسیدن به قله بعد” AIIMS مدیر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. برخی از ایالت در جنوب احمدآباد در گجرات و بخش مرکزی بمبئی نیز به نظر می رسد برای نشان دادن کاهش, او گفت:.

او در ادامه افزود: “اما پس از آن ضربه اوج معنا نیست که شما باید اجازه گارد خود را پایین. در بسیاری از شهرستانها در خارج از هند در آمریکا به خصوص زمانی که مردم احساس اوج است و بیش آغاز شده و پس از نه اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک, شده است وجود دارد افزایش موارد است.”

او همچنین اضافه شده است وجود دارد و شواهد زیادی از جامعه انتقال COVID-19 در سطح ملی است. “وجود دارد نقاط حتی در شهرستانها که در آن وجود دارد سنبله از موارد و این احتمال وجود دارد که انتقال محلی است که اتفاق می افتد در این مناطق است که چرا مهار مناطق باید تهاجمی عمل” Guleria ذکر شده است.

سرمایه های ملی امروز گزارش شده کمتر از 1000 جدید COVID-19 موارد برای اولین بار در هفت هفته. در دهلی حداقل 954 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته. تعداد کل COVID-19 نفر در کشور نصب شده به 1,23,747. با 35 مرگ و میر, مرگ و میر در پایتخت افزایش یافته و به 3,663.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de