ملت عبور حزن انگیز نقطه عطف در روز پنج شنبه—یک میلیون سرخپوستان بودند آلوده coronavirus است که coursing راه خود را از طریق این کشور است. بیش از 25000 نابود شده اند.

اما در میان درد و رنج و ترس وجود دارد امید است که همه چیز به زودی به نوبه خود در اطراف. واکسن نامزدها در حال نشان دادن نتایج امیدوار کننده و درمان های جدید در حال کمک به بیماران سریعتر بهبود می یابند.

پایین نرخ مرگ و میر, افزایش, بهبود, افزایش, تست و افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت های بهداشت و درمان نیز به عنوان یک پوشش نقره ای. در حالی که coronavirus caseload بالا است در 1,001,508 بخش عمده ای از عفونت محدود به یک تعداد انگشت شماری از کشورهای.

It's not all doom and gloom.

مشاهده تصویر کامل

این همه عذاب و دل تنگی.

تنها دو ایالت ماهاراشترا و تامیل نادو در حال حاضر را تشکیل می دهند 48 درصد از این کشور در مجموع فعال caseload با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت. فقط 10 متحده به حساب 85 درصد از کل فعال caseload.

شروع اواسط ماه ژوئن زمانی که هند عبور از 50 درصد را در میزان بهبودی شده است وجود دارد افزایش در تعداد از بهبود بیماران. نرخ در حال حاضر 63.25%.

“واقعی caseload از covid-19 بیماران در کشور است که تنها 331,146. آنها کمک کمی بیش از یک سوم (34 درصد) از کل موارد شناسایی شده تا کنون. واقعی caseload از covid-19 باقی مانده است محدود و قابل کنترل در کشور” اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

وزارت بهداشت گفت که ملی covid-19 مرگ و میر است 2.6% و در حال سقوط است. مرگ و میر در هر یک میلیون جمعیت در هند نیز در میان بالاترین در جهان است.

“ما موفق به حفظ مورد مرگ و میر نسبت پایین ramped تا تست با موفقیت به خصوص از طریق استفاده از تست سريع تکنولوژی با استفاده از پزشکی از راه دور قرار داده و دو هندی ساخته شده واکسن در آزمایشات بالینی و خودکفايی در PPEs (دنده محافظ) و ماسک” گفت: Lalit کانت یک دانشمند و رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

دولت ادعا می کند مهار اقدامات از جمله خانه-به-خانه, نظرسنجی, محیط, کنترل فعالیت های تماس, ردیابی و نظارت مهار مناطق تهاجمی تست و تشخیص به موقع و موثر مدیریت بالینی از متوسط و شدید موارد قابل ملاحظه ای افزایش شانس بازیابی.

“کمتر از 2 درصد از covid-19 بیماران بستری در Icu” گفت: وزیر بهداشت Harsh Vardhan.

جامعه متخصصان پزشکی گفت: دولت باید تمرکز بیشتر بر غیر پزشکی مداخلات و استفاده بهتر از داده ها شامل بیماری همه گیر.

“منحصر به فرد تکیه بر اقدامات پزشکی ارائه می کنند کاذب از اطمینان. غفلت غیر پزشکی مداخلات برای مقابله با فوق العاده, سینه های بزرگ مشکل از گرسنگی مسکن و کمک های دیگر را به طور فوقالعاده تضعیف مردم وضعیت و تاثیر آن بر covid-19 است و حتی در دستور کار” گفت: Vikas Bajpai, استادیار مرکز پزشکی اجتماعی و بهداشت جامعه در دانشگاه جواهر لعل نهرو.

بزرگترین امید برای مهار این بیماری همه گیر مبتنی بر دو بومی واکسن نامزدها که وارد آزمایش های انسانی این ماه است. بیش از 1000 داوطلب باید برای ثبت نام روند.

هند نیز استفاده می شود این مستند به سطح شیب دار تا سلامت زیرساخت ها است. زیرساخت برای درمان covid متشکل از 1,381 اختصاصی بیمارستان 3,100 مراکز بهداشتی و درمانی و 10,367 covid مراکز مراقبت. آنها با هم یک ظرفیت 46,666 تخت ICU.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im