Pune: انجام دقیق مستند در پونا تمدید نمی شود فراتر از جولای 23, اما وجود خواهد داشت برخی از محدودیت در محل در شهر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یک مقام رسمی روز دوشنبه گفت:.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی منطقه جمع آوری نیروی دریایی Kishore رم گفت: مستند محدودیت های که در محل در شهرستان تا 23 ژوئیه تمدید نمی شود.

مقامات اعمال سخت مستند از جولای 14 تا 23 ژوئیه پس از ماهاراشترا غربی شهرستان شاهد افزایش COVID-19 موارد است.

در همین حال فدراسیون انجمن های صنفی پونا (FTAP) هشدار داد اعتراض اگر مستند است فراتر از جولای 23.

“وجود دارد به اتفاق آرا تصمیم به گسترش این مستند پس از ژوئیه 23. با این حال در روزهای آینده ما خواهد بود با اجرای برخی از اقدامات به منظور کاهش ازدحام در این شهرستان است.

“ما در حال چک کردن اگر برخی از مرتب کردن بر اساس اقدامات انجام شود می تواند در تعطیلات آخر هفته برای جلوگیری از ازدحام در جاده ها. ما areseeing چگونه می توانیم کنترل ازدحام در مراسم عروسی و دیگر مراسم گفت:” رم.

وی افزود: در مستند دولت تقریبا دو برابر testings در منطقه پونا منجر به افزایش coronavirus موارد است.

در ضمن Fatechand Ranka رئیس جمهور FTAP گفت: خود فدراسیون با ارسال نامه ای به دولت های منطقه هشدار “اعتراض شدید” اگر مستند است و تمدید پس از ژوئیه 23.

او گفت: FTAP به دنبال اجازه اجازه می دهد تا مغازه ها را باز باقی می ماند بین 10 صبح تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و بسته شدن در روزهای شنبه و یکشنبه برای جلوگیری از ازدحام.

منطقه پونا ثبت نام بیش از 50,000 موارد coronavirus و بیش از 1300 مرگ و میر تا کنون.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im