سناتور. تام پنبهتام برایانت CottonWhite خانه کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش محافظه کاران انفجار دیوان عالی کشور حکم: Roberts ‘خود را رها سوگند” وال استریت ژورنال هیئت تحریریه تماس کارمند نگرانی در مورد نظر صفحه ‘انصراف از فرهنگ” بیشتر (R-ارک.) مواجه انتقاد در روز یکشنبه پس از تماس با برده داری یک “شر لازم” به عنوان بخشی از کشور را تاسیس در حالی که بحث در لایحه خود که کاهش بودجه فدرال برای هر مدرسه است که شامل نیویورک تایمز را 1619 پروژه در آن برنامه درسی.

در مصاحبه با Arkansas Democrat-Gazette, the سناتور متهم به 1619 پروژه یک سری از قطعات توسط نویسندگان برای بار است که به بررسی تاریخچه برده داری در آمریکا و نقش آن در کشور تاسیس بودن “جناح چپ تبلیغات.”

“حتی یک پنی است بیش از حد برای رفتن به 1619 پروژه ما در مدارس دولتی” پنبه گفت: خروجی اخبار. “نیویورک تایمز نباید تدریس تاریخ آمریکا به بچه های ما.”

تبلیغات

بعد از آن در مصاحبه آرکانزاس جمهوری خواه خطاب به او چگونه فکر میراث برده داری باید به کار گرفته شده در امریکا است.

“ما باید به مطالعه تاریخچه برده داری و آن نقش و تاثیر را در توسعه کشور ما به دلیل در غیر این صورت ما نمی توانند درک کنند که کشور ما است. به عنوان بنیانگذاران گفت: این شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود اما این اتحادیه ساخته شده بود در راه به عنوان لینکلن گفت: برای قرار دادن برده داری در این دوره به آن نهایی انقراض,” او گفت:.

این سخنان به شدت مورد انتقاد قرار داد در توییتر توسط قدیمی, هانا جونز نیویورک تایمز خبرنگار و مدیر 1619 پروژه.

“اگر اموال برده داری — ارثی, نسل, دائمی, مسابقه مبتنی بر برده داری بود که در آن قانونی به تجاوز به عنف و شکنجه و فروش انسان برای سود بودند یک “شر لازم” به عنوان @TomCottonAR می گوید, آن را سخت به تصور کنید چه نمی توان توجیه کرد اگر آن را وسیله ای برای پایان” او هنوز توییتی.

تبلیغات

پنبه در پاسخ خود را صدای جیر جیر بود که به زودی ترجمه توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSeattle پلیس اعلام شورش در میان جریان تظاهرات در برزیل Bolsonaro می گوید او را آزمایش منفی برای coronavirus ریگان بنیاد می پرسد تهمت کمپین RNC برای جلوگیری از استفاده از رئیس جمهور سابق نام به جمع آوری پول بیشترنوشتن که جونز بیانیه به میزان “دروغ بیشتر از افشا و خنثی 1619 پروژه است.”

“توصیف *نمایش ها از بنیانگذاران* و چگونه آنها را بد نهاد در مسیر انقراض یک نقطه غالبا ساخته شده توسط لینکلن است نه تایید و یا توجیه برده داری” او پاسخ داد. “جای تعجب نیست که 1619 پروژه نمی تواند حقایق درست است.”

دیگر روزنامه نگاران در پاسخ به پنبه مصاحبه و پس از آن سخنان در توییتر از جمله سی ان ان اندرو Kaczynski سر از شبکه های تحقیقی KFile واحد.

“نبود ‘شر لازم” نمایش برده داری از برخی از بنیانگذاران به عنوان ایسنا به نقل اساسا به طور کامل دور انداخته شده توسط southerns یک بار پنبه شد بسیار سودآور است ؟ McPherson که انتقادی از 1619 پروژه می نویسد که در نبرد فریاد آزادی” او نوشت: با اشاره به دانشگاه پرینستون و استاد و جنگ داخلی مورخ جیمز مک فرسون.

“شما می دانید که…بسیار کمی در مورد تاریخ آمریکا” اضافه سیاسی کمک ویرایشگر جاشوا تسایتز در یک صدای جیر جیر در پاسخ به پنبه. “این نیروی کار رایگان پایان نامه که پیش بینی برده داری نهایی مرگ بود و قبل از جنگ نظریه. این پست مورخ انقلاب 50+ سال است. و انقلاب تولید لغو لحظه ای در شمال (‘سرایت آزادی’).”

پنبه لایحه در صورت تصویب خواهد مستقیم وزارت آموزش و پرورش برای تعیین که مدارس با استفاده از نوشته های از 1619 پروژه در کلاس های درس و کاهش بودجه فدرال در یک شیوه ای است که منعکس کننده هر گونه “هزینه های مرتبط با آموزش 1619 پروژه از جمله در زمان برنامه ریزی و آموزش ،

یک گزارش از سازمان های غیر انتفاعی پولیتزر مرکز که اهدا هانا جونز سالانه آن جایزه پولیتزر را برای کار در 1619 پروژه می گوید: در آن وب سایت است که معلمان در تمام 50 ایالت دسترسی به مواد آموزشی مربوط به پروژه گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im