یک مجری رادیویی محافظه کار در نیوهمپشایر اخراج شد پس از جریان زندگی خودش را در Facebook شفاهی accosting landscapers بودند که به زبان اسپانیایی در حالی که اگر درخواست آنها از نظر قانونی در کشور است.

“این امریکا است. شما باید صحبت کردن به زبان انگلیسی می گوید:” دایان Ploss و سپس میزبان از “Dianna Ploss نمایش” در WSMN-1590 در حالی که فیلمبرداری خودش صحبت محوطه سازی کارگران است. “کسی اینجا غیر قانونی است ؟ این بچه ها غیر قانونی است؟”

پس از اینکه از او خواسته با یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد چرا او را اذیت و آزار خدمه Ploss در پاسخ گفت: در طول ضبط “او یک مرد سیاه و سفید و او به محافظت پوست قهوه ای مرد از این زن که تمرین سفید امتیاز به خاطر او رخ داده به راه رفتن و شنیده این مرد صحبت کردن به همه این بچه ها انجام این کار در اسپانیایی.”

تبلیغات

“ما در WSMN ارزش آزادی بیان, آزادی بیان و مونتاژ. ما نمی خواهد تحمل تبعیض و نژاد پرستی و یا نفرت,” ایستگاه رادیویی است که در Nashua, در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به ارائه و پیشنهاد در هوا فرصت برای بحث آموزش و پرورش و تبادل نظرات و ایده ها.”

ایستگاه اضافه شده است که Ploss است “دیگر مرتبط یا وابسته به هیچ وجه با WSMN یا Bartis-راسل Broadcasting, LLC.”

Ploss اخراج در یک Facebook ارسال در شنبه شب که شامل او ایستاده در مقابل یک برش مقوا از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIvanka تهمت رزین گویا از محصولات مواد غذایی در توییتر جلسات دفاع recusal: “من ترک انتخاب با من صداقت دست نخورده’ سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برنده تگزاس رواناب بیشتر با نشانه های مطلب “MA 4 مغلوب ساختن پیشی جستن سال 2020 است.”

“شما باید سکوت, Dianna Ploss من نه دور” او گفت: در حالی که ایستاده در مقابل یک برش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک پوستر که به عنوان خوانده شده “MA 4 مغلوب ساختن پیشی جستن سال 2020 است.”

“بنابراین اگر شما می خواهید مردم آمریکا به زبان انگلیسی صحبت می کنند که باعث می شود شما یک “نژاد پرست” و گفت که او نه “حمایت” او اضافه شده است.

نزدیک به 11000 نفر تا به حال امضا طومار خواستار Ploss به اخراج از WSMN پس از او اذیت و آزار landscapers ویروسی رفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de