Priyadarshini جین مورد علاقه چیز در مورد رنگ این است که چگونه “د-تاکید بر” آن است که: خواستار غلظت شدید در همان زمان اجازه دادن به ذهن سرگردان است.

بنیانگذار Rang De, یک سری از رنگ در محصولات برای استرس های Priyadarshini پیدا کرده است که در چند ماه گذشته بسیاری آمده اند به این نتیجه همان ، در طول همه گیر و همراه با مستندات با مردم به دنبال سرگرمی های جدید برای فروکش کردن اضطراب تقاضا برای موهای رنگ در محصولات برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان افزایش یافته است.

“با Rang De هدف من این است که به نوبه خود همه چیز را به چیزی است که می تواند رنگی ، حتی دنیوی ترین اشیاء را می توان به عنوان بوم می گوید:” چنای ساکن ، تحت این نام تجاری او منتشر شده است رنگ آمیزی کتاب این است که هند تنهالیوان (این با غیر سمی نشانگر) مداد کیسه بوم و اخیرا کارت پستال.

Colouring in scenes from India

“‘خوب پرنیان و پرندگان & درختان دو مجموعه از رنگ در کارت پستال. هر مجموعه متشکل از 15 کارت پستال با نشانه گذاری معکوس,” او می گوید.

او سبک است که به شدت با الهام از هند هنر عامیانه به لطف او یک سال کارآموزی در DakshinaChitra پس از او فارغ التحصیل از استلا ماریس کالج در سال 2017. “این به من کمک کرد تا به دست آوردن تجربه در هنر هند. این DakshinaChitra موزه ویترین بسیاری از جنوب هند, فرهنگ و هنگامی که شما ببینید من کار شما می توانید ببینید که من گرفته ام الهام از هنر عامیانه. من با استفاده از عناصر قبیله ای از اشکال مانند Mithila, مدهوبنی و pattachitra و ترکیب آنها را به خود من سبک معاصر,” او می گوید.

Colouring in scenes from India

این نشان می دهد در کارت پستال و همچنین رنگ آمیزی کتاب. این کتاب شامل 22 تصاویر به طور معمول از هند سناریو: یک bedecked عروس یا فوق العاده تزئین کامیون “و دیگر kitschy مسائل وجود دارد که فقط در اینجا” او می گوید.

در این سال قبل از همه گیر او به نمایش گذاشته شده در هند نمایشگاه هنری در دهلی نو که در آن محصولات خود یک ضربه به ویژه در میان خارجی ها به دنبال ‘سوغاتی’. “یک هنرمند از سنگاپور فقط من فرستاده کارت پستال من همه رنگی” او به یاد می آورد با خوشحالی.

Rang De ارائه در سراسر هند تماس 9444828811.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im