کلرادو, شهرستان شورای تصویب تحقیقات مستقل به الیاس McClain مرگ

شورای شهر آرورا کلرادو., به اتفاق آرا قطعنامه ای که روز شنبه تایید مستقل “بی طرفانه” تحقیقات مربوط به مرگ الیاس مکلين 23 ساله سیاه مرد که فوت کرد در حالی که در بازداشت پلیس در ماه اوت سال 2019.

این قطعنامه اعلام کرد که تحقیقات مستقل مورد نیاز است “برای تشخیص حقایق در مورد آنچه که در شب 24 اوت سال 2019” چون قبلی خارج محقق “نه دیدار با استاندارد بی طرفی که شهر و جامعه به دنبال” با توجه به دنور پست

سه فرد تیم خواهد بود به رهبری جاناتان اسمیت مدیر اجرایی واشنگتن وکلای کمیته حقوق مدنی و امور شهری است.

تبلیغات

اسمیت قبلا کمک به بررسی نقض حقوق مدنی با اجرای قانون برای وزارت دادگستری ایالات متحده. او همچنین به رهبری عمران بررسی فرگوسن, Mo. اداره پلیس پس از مرگ مایکل براون.

این شهر هنوز منصوب دو نفر دیگر از اعضای این تحقیق پنل.

McClain متوقف شد توسط مقامات در ماه اوت در حالی که راه رفتن در راه خود را به خانه از فروشگاه راحتی. او با پوشیدن یک ماسک اسکی برای کمک به او را گرم ماندن به علت کم خونی و کمک های اجتماعی و اضطراب خانواده اش می گوید.

پلیس در پاسخ به تماس از کسی که به نظر می رسد “ناقص” در این منطقه است. McClain بود مهار توسط پلیس قبل از متخصصین تجویز یک دوز 500 میلی گرم کتامین. McClain رفت و به ایست قلبی در آمبولانس و بعد از درگذشت در بیمارستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>