یک کلیسا است که هجوم کالیفرنیا اخیر shutdown جهت دریافت چک Protection Program (PPP) وام در ماه آوریل به مقدار حداقل $350,000.

سرنوشت کلیسای مسیحی در کالیفرنیا, کالیفرنیا., کاربردی برای فدرال PPP وام و دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار, فدرال آمار منتشر شده در ماه جولای نشان می دهد با توجه به این ساکرامنتو زنبور عسل.

سرنوشت مسیحی کلیسا کشیش گرگ Fairrington گفت: کلیسا خواهد باز بماند با وجود رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین NewsomNewsom را انکار می کند و نیاز به درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به ناروا برای COVID-19 کمک های پخش زنده: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom دارای توجیهی در COVID-19 و مدارس فرماندار کالیفرنیا گفت که او تا به حال به درخواست و با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت کمک با COVID-19 پاسخ: گزارش بیشتر‘s (D) جهت مکان عبادت را تعطیل فعالیت های داخلی در شهرستان ها با افزایش coronavirus موارد است.

تبلیغات

وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک منتشر شد داده که دریافت فدرال PPP وام – که بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد تصویب در ماه مارس و در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن کارکنان شاغل – بیش از 150.000 دلار پس از رسانه شکایت کرد برای به دست آوردن اطلاعات است.

پایگاه داده را نشان می دهد سرنوشت مسیحی, کلیسا, غیر انتفاعی در Placer County, دریافت آن وام پنج روز پس از دور اول وام از مراقبت عمل در دسترس قرار گرفت. PPP استفاده شد و برای ادامه پرداخت 140 کارکنان در کلیسا با توجه به اطلاعات فدرال.

سرنوشت کلیسای مسیحی بود که نه تنها نهاد مذهبی به دریافت PPP وام و دریافت نمی کنند بیشتر از دیگر گروه های مذهبی. سرمایه مسیحی مرکز به دست آمده $1 میلیون به 2 میلیون دلار وام برای حفظ 228 شغل و بیسید میثاق دریافت بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار برای نجات 375 شغل.

صدها نفر با حضور در محیط داخلی و خارجی خدمات در کلیسا در روز یکشنبه پس از Fairrington اعلام کرد کلیسا باز خواهد ماند با توجه به ساکرامنتو زنبور عسل.

“اگر شما فکر می کنم که دولت در حال رفتن به خیرخواه به کلیسای” Fairrington گفت: در طول خدمت چهار شنبه “اگر شما بر این باورند که شما فقط نمی مورد مطالعه تاریخچه زیرا هنگامی که حقوق خود را گرفته شده از شما آنها هرگز به آنها بازگشت.”

تبلیغات

یک کلیسا سخنگوی ایمیل فرستاده ساکرامنتو زنبور بیانیه ای از Fairrington گفت: این تصمیم به “درخواست برای کمک های فدرال برنامه هیچ ربطی به سرنوشت تصمیم به باز باقی می ماند در نور از یک دستور دولت است.”

“دلیل سرنوشت کاربردی برای PPP همان بود که دیگر از 700 ، 000 کسب و کار در ایالات متحده است که برای حفاظت از کارکنان خود که به ارائه مراقبت بحرانی و حمایت از جامعه” او گفت:

“ساکرامنتو زنبور عسل پیگیری از این مقاله و این واقعیت است که آن را نوشته 3 تفرقه داستان در کمتر از 10 روز نشان می دهد که آن را (sic) نتیجه مورد نظر است برای بد نام کردن یک مذهبی است که تنها به دنبال انجام کار خوب در آن منطقه,” او اضافه شده است.

این کلیسا گفت: آن را به دنبال خواهد داشت اجتماعی فاصله و شیوه های بهداشت به عنوان توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). در آن هدایت CDC می گوید کلیساها باید دنبال همه دولت ها و محدودیت های محلی.

راکلین شهرستان سخنگوی مایکل جوان گفت: ساکرامنتو زنبور در هفته گذشته که شهر و کلیسا مقامات “کار به سمت یک راه حل که در آن خدمات خود را برگزار می شود و پایبندی” به دولت قوانین.

چند کالیفرنیا کلیساها گرفته اند Newsom سفارشات مربوط به کلیساها به دادگاه استدلال آنها را نقض جماعت’ متمم اول قانون اساسی حقوق مربوط به آزادی مذهبی اما کلیساها موفق نشده اند در مسدود کردن سفارش تا کنون.

کالیفرنیا یکی از چندین ایالت در تلاش برای سلطنت در یک شیوع کروناویروس. دولت دیده می شود 391,538 موارد COVID-19 و 7,694 مرگ و میر با توجه به دولت داده.

در پاسخ به افزایش تعداد Newsom دستور داد بارها و داخلی عملیات در چندین کسب و کار را تعطیل ایالت. مراکز ورزشی و اماکن عبادت غیر ضروری کسب و کار شخصی, خدمات مراقبت از مو, سالن آرایشگاه ها و مراکز آموزش داده شد به یک انتخاب از 30 شهرستانها از جمله Placer County است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de