چین اقدامات تهاجمی در برابر هند به بینش چگونه ک فکر روز پایان نامه: آمریکا NSA

هندی و چینی ارتش قفل شده بودند در یک بن بست در مکان های مختلف در شرق لاداخ پس ممکن است 5. به تشدید تنش در Galwan دره در 15 ژوئن است که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند در طول یک خشونت چهره با سربازان چینی.

“چینی شده اند بسیار تهاجمی با هند” اوبراین گفت: وی از سوی مامورین که در دوران اخیر برخورد آنها با ضرب و شتم برخی از سرخپوستان به شدت آنها ریخت و نمی تواند شناسایی شود.

“این است که اختلاف بین هند و چین, اما چین نشان داده است خود را برای آنچه در آن بود. چینی نیروهای کمین سرخپوستان. آنها مورد ضرب و شتم 20 سرخپوستان به مرگ است. آنها به ضرب و شتم آنها را به شدت با باتوم و با ناخن در آنها و پیچیده با ارغنون — سیم خاردار” اوبراین گفت: فاکس نیوز رادیو در مصاحبه.

او در پاسخ به یک سوال در اخیر چینی رفتار پرخاشگرانه در برابر هند در شرق لاداخ.

در پاسخ به سوالی درباره ما-هند روابط دو جانبه گفت: هند یک دموکراسی است و دوست بزرگ ایالات متحده است.

نخست وزیر نارندرا “مودی و رئیس جمهور (دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن یک رابطه فوق العاده,” اوبراین گفت.

“در واقع این آخرین سفر خارجی که من در زمان رئیس جمهور قبل از COVID بحران شد و به هند, و ما تا به حال پذیرایی از مردم هند وجود دارد. ما باید مشترک زیادی با ما انگلیسی صحبت می کنند ما دموکراسی. ما در حال رشد و ارتباط بسیار قوی با هند” اوبراین گفت.

“اما چین اقدام نسبت به هند درست مثل اقدامات خود در دریای جنوب چین درست مثل آنچه انجام آن در هنگ کنگ, فقط مانند قلدری و ارعاب از تایوان واقعا به شما می دهد بینش چگونه حزب کمونیست چین است فکر این روزها,” او گفت:.

چین ادعا می کند تقریبا همه از 1.3 میلیون مایل مربع در جنوب دریای چین به عنوان آن قلمرو حاکمیت. چین شده است ساختمان پایگاه های نظامی در جزایر مصنوعی در این منطقه همچنین ادعا برونئی و مالزی و فیلیپین و تایوان و ویتنام است.

“این چیزی است که باید بسیار نگران در مورد” اوبراین گفت.

روز دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo را رد کرد “بسیاری” از چین دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی, آخرین تشدید تنش بین واشنگتن و پکن است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا علیه مقامات چینی برای مشارکت در نقض حقوق بشر در منطقه سین کیانگ که در آن مسلمانان اویغور و دیگر گروه های اقلیت بوده اند بازداشت و شکنجه شده است.

و دو هفته پیش دولت اعلام کرد محدودیت های ویزا در زمان سابق و مقامات چینی است که در آن می گوید “شد مسئول eviscerating هنگ کنگ آزادی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است آشکارا انتقادی از پکن جارو امنیت ملی قانون با هدف محدود کردن هنگ کنگ استقلال و ممنوعیت ادبیات انتقادی حزب کمونیست چین.

پیش از آن در روز سناتور باب منندز, یک عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا ادعا کرد که چین به دنبال ترسیم نقشه آسیا بدون توجه به آن همسایه است.

“به هند و چین کار برای رهاسازی در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) من عمیقا نگران چین رفتار پرخاشگرانه در اختلافات ارضی,” او گفت:.

“از سال 2017 Doklam بن بست به خشونت های اخیر در امتداد مرز در هند و لاداخ به چین ادعاهای جدید به بوتانی خاک پکن همه بیش از حد اغلب به دنبال ترسیم نقشه آسیا بدون توجه به همسایگان خود,” او گفت:.

جامعه بین المللی باید روشن شود که چنین رفتار غیر قابل قبول است او اضافه شده است.

منندز بالا سناتور دموکرات از ایالت نیوجرسی گفت که آمریکا و هند مشارکت مبتنی بر تعهد مشترک خود را به دموکراسی حیاتی است به رعایت قوانین بین المللی هنجارهای بین المللی و موسسات است که می تواند مسالمت آمیز و دیپلماتیک حل و فصل اختلافات و پرخاشگری است.

“من متعهد به همکاری با دولت هند و هند-جامعه آمریکا در نیوجرسی و در سراسر ایالات متحده برای پیشبرد آمریکا و هند همکاری” منندز گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>