شیکاگو روز دوشنبه اعلام کرد آن را سفت coronavirus محدودیت از جمله برای, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و خدمات شخصی آن را به عنوان تجربه یک افزایش در COVID-19 موارد است.

این شهر reinstitution از محدودیت های که به اثر جمعه در 12:01 صبح می آید به عنوان شیکاگو دیده است یک افزایش در آن هفت روز به طور متوسط از موارد جدید, رسیدن به بالای 200 نفر در روز است.

“در طول همه گیر داده و هدایت کرده است هر حرکت ساخته شده توسط شهر های اخیر چشم انداز مثبت در موارد و همچنین افزایش COVID-19 فعالیت در کشورهای دیگر در سراسر کشور است که موجب نگرانی و انگیزه این حرکت به شماره گیری پشت بازگشایی در برخی معرض خطر محیط” گفت: آزادی مطبوعات از شهردار لری Lightfoot (D) و شیکاگو در بخش بهداشت و درمان وزارت امور کسب و کار و حمایت از مصرف کننده.

تبلیغات

این محدودیت را ممنوع داخلی خدمات در کافه ها و دیگر کسب و کار است که فروش الکل, اما, هوای آزاد, خدمات هنوز هم مجاز است. رستوران ها اجازه خواهد داشت به خدمت در داخل خانه با حداکثر اندازه جدول از شش نفر است.

داخل کلاس های تناسب اندام اجازه داده نخواهد شد برای بیش از 10 نفر و خدمات شخصی است که نیاز به یک فرد به صورت پوشش مانند تراشیدن و جوانان محدود خواهد شد. مدیران املاک مسکونی دستور به تنها اجازه می دهد تا پنج مهمانان در هر واحد برای جلوگیری از داخل سالن اجتماعات.

“ما را ساخته اند پیشرفت بسیار در اینجا در شیکاگو در شامل گسترش ویروس محافظت از سلامت سیستم و صرفه جویی در زندگی می کند و در کل این ویروس همچنان تحت کنترل به صورت محلی. اما ما دوباره شاهد یک افزایش پایدار در موارد” Lightfoot در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما نمی در نزدیکی اوج این بیماری همه گیر از اوایل این سال هیچ یک از ما می خواهد برای رفتن به عقب وجود دارد و ما احساس می کنیم این محدودیت کمک خواهد کرد که محدود کردن بیشتر جامعه گسترش یافته است.”

روز یکشنبه در شیکاگو هفت روز به طور متوسط از موارد جدید در هر روز رسیده 233. شهرستان صفات افزایش موارد “در بخش” به افزایش موارد در میان افراد 18 تا 29 که جمع آوری در کافه ها, رستوران ها, پارک ها و در lakefront.

آزادی مطبوعات همچنین با اشاره به درصد بالاتری رای مثبت و یا درصد از مردم تست شده دریافت خواهید کرد که نتایج مثبت پس از آن تعداد کاهش می یابد و برای هفته ها.

شهر تایید کرده است 57,148 COVID-19 نفر از ابتدای اپیدمی منجر به 2,727 مرگ و میر.

این محدودیت نیز به عنوان دیگر مناطق کشور در حال تجربه موج در coronavirus موارد منجر شهرستان به موضوع اجباری 14-روز قرنطينه برای کسانی که از آمریکا با افزایش موارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de