شهردار شیکاگو به کریستف کلمب مجسمه خارج از شهر پارک

شهردار شیکاگو لری Lightfoot (D) دستور جنجالی مجسمه کریستف کلمب حذف از شهرستان گرانت پارک در ساعات اولیه صبح روز جمعه پس از تنش و درگیری بین مردم و پلیس است.

خدمه وارد حدود 1:00 p. m. و چند ده نفر را تشویق می کردند که مجسمه پایین آمد چند ساعت بعد, شیکاگو تریبیون گزارش داد.

آن را بلافاصله روشن نیست که در آن مجسمه گرفته خواهد شد. تپه رسیده به Lightfoot نظر.

تبلیغات

شیکاگو تریبیون اشاره کرد که این حرکت اصلاحی از پلیسی که در ابتدا مخالف مصرف پایین این مجسمه بر این اساس است که می خواهد پاک کردن تاریخچه ایتالیایی اکسپلورر. او همچنین

شهردار لری Lightfoot سکوت در حمله علیه این پلیس شیکاگو ماموران حفاظت از کلمبوس مجسمه پر سر و صدا. pic.twitter.com/OjTIssC8t0

&کارها را می توانید; کارا Zupkus (@kara_kirsten) 18 ژوئیه سال 2020

“>rejected calls to rename the Columbus Day holiday.

سریع حذف کردند صدها نفر از فعالان خارج از Lightfoot در لوگان مربع محله. تظاهرکنندگان مطلع شدند از مجسمه سرنوشت توسط یک فعال با یک بلند گو حرف زدن.

تبلیغات

اشک از مجسمه آمد یک هفته پس از معترضان و اجرای قانون درگیر شدند که تظاهرکنندگان تخریب و اقدام به سرنگونی این بنای تاریخی است.

تظاهرکنندگان دیده می شد پرتاب اشیاء و شلیک آتش بازی در افسران اطراف مجسمه قبل از پلیس در پاسخ با گاز اشک آور و دیگر اقدامات بازدارنده.

حداقل 20 شکایت از خشونت پلیس واصل شد در برابر این شهر پلیس با توجه به تریبون.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi می گوید تهمت تصمیم به عقب نمایشگاه مسکن قانون است ‘خیانت به ملت ما ارزش های موسس’ تهمت می گوید: در نظر گرفتن عفو برای کسانی که دخیل در Mueller بررسی Fauci می گوید که او و خانواده اش را تجربه کرده اند ‘تهدید جدی’ در طول همه گیر تر در روز چهارشنبه با انتقاد از نرخ جرم و جنایت در شیکاگو و اعلام کرد که ارسال فدرال مأموران اجرای قانون به شهر باد می وزد و همچنین سایر جوامع زد توسط دموکرات ها در مواجهه با اعتراضات گسترده و خشونت است.

Lightfoot خواست تهمت به ارسال ماموران فدرال به این شهر گفت: “راز” عوامل را در جامعه کمتر امن است.

“هر شکل دیگر و یا کمک های نظامی در داخل مرزهای ما است که می تواند در کنترل ما یا در درون مستقیم فرماندهی پلیس شیکاگو بخش خواهد طلسم فاجعه” شهردار نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت که کاخ سفید باید به جای تمرکز بر روی طرح های برای جلوگیری از خشونت اسلحه که به مدت طولانی گرفتار این شهرستان است.

“در پایان ما بسیار می خواهم به همکاری با قوه مجریه است که ما احترام می گذارد شهرستان شامل همه ما ساکنان” Lightfoot نوشت: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته. “مشارکت شامل احترام است که به شما نشان داده اند و نه ما به عنوان ساکنان از اواخر تمسخر سطح از خشونت است که با چالش Chicagoans.”

حذف مجسمه می آید به عنوان معترضان در سراسر کشور تماس بگیرید برای برچیدن آثار بزرگداشت این کشور نژادپرست گذشته است. در حالی که بسیاری از مجسمه ها که قرار داده شده اند عبارتند از مؤتلفه چهره برخی از مخالفان بناهای تاریخی کلمبوس و داشتن رئیس جمهور مانند جورج واشنگتن و توماس جفرسون برداشته شود و همچنین.

این مکتشف معروف شده است انتقاد برای درمان خود را از مردم بومی در آمریکا پس از او فرود آمد در سال 1492.

ملی تظاهرات بیش از نژاد و خشونت پلیس بودند موجب مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک بعد-مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت در طول یک روز یادبود بازداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>