پلیس بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم و فاش شدن برخی از رسانه ها در روز چهارشنبه نشان داد جزئیات جدید مربوط به مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای حدود ده دقیقه.

این فیلم نشان داد که فلوید آخرین کلمات قبل از مرگ او بود “من نمی توانم نفس بکشم” با توجه به سی ان ان. آن را نیز نشان داد فلوید شفاعت با افسران در یک دقیقه قبل از مرگش بنا به گزارش ها گفت: “من یک پسر بد” در یک نقطه.

“من این نوع از پسر” فلوید گفت: به عنوان او تلاش می کرد با افسران آسوشیتد پرس اشاره کرد. “من فقط به حال COVID مرد, من نمی خواهم برای رفتن به عقب است.”

تبلیغات

فلوید را مارس 25 مرگ موجب تظاهرات در سراسر کشور و همچنین خواهان عمل به آدرس نژادپرستی و سیاست خشونت. درک چوین سفید افسر فشرده زانو خود را در Floyd را kneck با اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس; سه تن دیگر از افسران دخیل در دستگیری چهره به اتهام کمک و معاونت در جرم جنایات.

ضبط منتشر شد جمعه بودند از افسران توماس خط و جواد Kueng به عنوان بخشی از یک اقدام جنایی به اقدامات خود در این حادثه. فیلم بنا به گزارش ها به عنوان افسران در پاسخ به یک گزارش جعلی در حال پیشرفت است.

پس از صحبت با کارکنان این فیلم نشان داد افسران نزدیک شدن به یک خودرو که فلوید بود. پس از ضربه زدن خود را چراغ قوه در برابر پنجره ماشین خط اشاره خود اسلحه گرم در Floyd و گفت: “قرار داده و خود را f–king دست راست در حال حاضر” با توجه به سی ان ان.

فلوید کشیده شد و سپس از وسیله نقلیه خود را در عرض سه دقیقه از ضبط این شبکه خبری اشاره کرد. مبارزه بنا به گزارش ها در گرفت بین فلوید و افسران آنها به عنوان تلاش برای اسکورت فلوید به تیم ملی پلیس ، فلوید شنیده است گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” برای اولین بار به عنوان خط و Kueng تلاش برای به دست آوردن او را در ماشین.

دو تن دیگر از افسران از جمله چوین و سپس وارد صحنه شدند و این فیلم نشان می دهد که آنها در تلاش برای مهار فلوید در پیاده رو. اتفاقاتی که به دنبال آن بودند دستگیر شده و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط افراد تماشای حادثه است.

چوین گزارش قرار زانو در Floyd گردن پس از حدود 11 دقیقه بود سپری شده در خط بدن ، امدادگران قرار گرفتند و دیده از ورود بیش از دو ساعت پس از چوین قرار زانو در Floyd گردن. آن را به حال شده است در اصل اعتقاد بر این است که چوین برگزار شد فلوید در گردن داری برای حدود 8 دقیقه و 45 ثانیه است.

تبلیغات

برخی از رسانه ها داده شد و دسترسی به این فیلم را هر چند یک قاضی نظارت مورد کاهش یافته است به انتشار آن publicly.

رونوشت از پلیس ارتباطی در طول بازداشت شد هفته گذشته منتشر شد و نشان داد که فلوید بود اقدام به همکاری شد اما viscerally ترس از افسران. وقتی ماموران تلاش برای قرار دادن فلوید به تیم ملی, ماشین او مقاومت کرده و گفت که او “ترس” است که او فقط به حال COVID-19 با توجه به متن.

سوابق هم نشان داد که چوین گفت: “طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به می گویند که” پس از فلوید در مورد شکایت قادر به نفس کشیدن.

کالبد شکافی انجام شده توسط Hennepin شهرستان به این نتیجه رسیدند که فلوید بود فنتانيل و متامفتامین در سیستم خود را در زمان مرگ او. اما گزارش کالبد شکافی گفت که علت مرگ بود از ايست قلبی ريوی و گردن فشرده سازی.

مستقل کالبد شکافی پرده برداری توسط Floyd وکیل خانواده بنیامین Crump همچنین دریافتند که فلوید مرگ ناشی از “خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de