BMW F 900 XR: گرم مدتها گسترده تر فرمان و یک میزبان از ویژگی های جدید

BMW به تازگی راه اندازی آن F 900 دوقلوها در هند و ما به آنها سوار در اسپانیا چند ماه پیش فقط قبل از جهان فرود به هرج و مرج.

که در آن F 900 R برهنه, اسب سواری F 900 XR که شما در حال خواندن در مورد اینجا می شود یک نیمه faired طراحی است که در نظر گرفته شده است به سپر سوار آن از عناصر. با یک سیستم نامگذاری پس از S 1000 XR این دوچرخه با هدف ارائه یک شبیه تجربه سواری — ورزشی موتور سیکلت با تنها مقدار مناسبی از تور توانایی های خود.

بر خلاف F 750 GS F 900 XR اجرا می شود 17 اینچ رینگ در هر دو به پایان می رسد و همان فرمان حمله زاویه به عنوان F 900 R; اگر چه اندکی چنگال جبران افزایش یافته است و دنباله و فاصله دو محور کمی. در حال حاضر اجازه دهید ما به چگونه این دوچرخه احساس می کند.

این XR نیز احساس قابل ملاحظه ای کوچکتر از برخی از ADV دوچرخه با مرتب کردن بر اساس همان ظرفیت موتور.

با این وجود یک بار روی شما بلافاصله با استقبال باز و آرام سوار موقعیت را با یک فرمان و به طرز محسوسی پایین پا گیره از برهنه دوچرخه.

BMW F 900 XR مشخصات

  • موتور 895cc خطی دوقلو-آب-سرد
  • حداکثر قدرت 105hp در 8500rpm
  • حداکثر گشتاور 92Nm در 6500rpm
  • گیربکس 6 سرعته
  • سیستم تعلیق جلو 43 تومان چنگال
  • سیستم تعلیق جلو سفر (mm) 170 متر
  • سیستم تعلیق عقب Monoshock
  • سیستم تعلیق عقب سفر (mm) 172mm
  • لاستيك جلو 120/70 ZR17
  • لاستیک عقب ZR17 ترمز 180/55

اجازه ندهید که شما احمق به فکر این دوچرخه توسط یک مصالحه در گوشه و کنار. اگر هر چیزی از چیزهای ساده تر برای سوار شدن سریع با تشکر فوق العاده از اهرم گسترده ای فرمان. گذشته از این واقعیت که پا گیره بوسه آسفالته کمی ساده تر شما را پوشش زمین در XR به عنوان سریع که در naked bike اما در آسایش بیشتری. اضافی تعلیق سفر بسیار خوبی کنترل می شود و شما فقط واقعا متوجه آن بسیار سخت ترمز. در حالی که چنگال جلو است غیر قابل تست ما دوچرخه مجهز اختیاری به صورت الکترونیکی قابل تنظیم سیستم تعلیق عقب و همچنین اختیاری pro سوارکاری حالت است که به شما اجازه شرکت کردن شوک اگر شما می خواهم.

با متوسط معلق در هوا در یک سرد 10 C XR را جلو دست نگهبانان و گرم مدتها بودند ناگهان بیشترین امکانات تا کنون مجهز به یک موتور سیکلت است. دو مرحله قابل تنظیم شیشه جلو نمی بلوک کردن هر بیت از نسیم که باید به خوبی در آب و هوای گرمتر. این XR نیز می شود راحت تر و حمایتی صندلی از R و کمک می کند که بیش از مدت زمان طولانی. این 15.5-مخزن سوخت لیتری دارای 2.5 لیتر بیشتر از R و این کمک خواهد کرد که آن تور آرمان به عنوان به خوبی.

جابجایی 895cc جدید موتور در حال حاضر باعث می شود 105hp است که از 95 اسب بخار در 850 و 77hp از detuned F 750 GS موتور. عملکرد قوی با گوشتی میانی است که مقدم بر بالا پایان راش. پالایش سطح خوبی هستند اما وزوز خفیف شروع می شود و به نظر می رسد در بالا RPMs. اگزوز تولید و خشنود توجه داشته باشید که چیزی است که انتظار می رود از این عصر جدید موازی-دو موتور و ناهموار شلیک سفارشات.

مانند F 900 R این دوچرخه استاندارد 6.5 اینچ صفحه نمایش TFT است که سازگار با BMW رایگان-برای-دانلود متصل برنامه که به شما اجازه تجزیه و تحلیل مقدار زیادی از سوار شدن اطلاعات.

اولی راه اندازی کرده است F 900 XR در ₹10.5 لاخ برای استاندارد نوع و ₹11.5 لاخ برای نوع نرم افزار (هر دو قیمت سابق-نمایشگاه هند). استاندارد دوچرخه همراه با پایه ABS و کنترل کشش روشنایی LED و دو سوارکاری حالت است. برای اضافی ₹1 لاخ این نوع نرم افزار به ارمغان می آورد در کروز کنترل دو جهته quickshifter و به صورت الکترونیکی قابل تنظیم عقب شوک.

در این قیمت BMW F 900 XR کاملا منحصر به فرد برای بازار ما. این می آید به عنوان جای تعجب نیست که قیمت گذاری حق بیمه است اما F 900 XR وعده به ایده آل موتور سیکلت برای کسی که می خواهد یک بازی سرگرم کننده و راحت تور اما نمی خواهند به پایین ADV مسیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>