Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenGOP سناتور فشار برای محرک چک به تقریبا 2متر حذف آمریکایی بایدن دهندگان می گویند کمپین ‘سرکوب اسپانیایی رای در فلوریدا mistreating کارکنان هریس دیده می شود به عنوان بایدن معاونت های مورد علاقه به عنوان توافق بیشتر خواهد شد و افتخار سابق Rep. John LewisJohn LewisJohn لوئیس 7 ساله بزرگ برادرزاده خواستار حقوق مدنی آیکون ‘قهرمان من’ ‘خوب مشکل” مرد خانه شنوایی با مشخصات بالا tech مدیران موکول روز چهارشنبه بیشتر (D-Ga.) به عنوان بدن او نهفته در وزارت امور خارجه در کنگره در روز دوشنبه.

بایدن انتخاباتی اعلام کرد که معاون سابق رئیس جمهور را در سفر به واشنگتن در یک مصاحبه مطبوعاتی در اواخر یکشنبه شب.

لوئیس درگذشت در اواسط ماه جولای پس از مبارزه با سرطان لوزالمعده است. این نماینده مجلس حقوق مدنی و افسانه نیز با افتخار یکی از آخرین سفر از طریق اسب کشیده حمل بیش از ادموند Pettus پل در سلما علا., روز شنبه در یاد این فعال سابق را 1965 مارس بیش از این پل به پایان رسید که با لوئیس و دیگران که وحشیانه مورد ضرب و شتم توسط پلیس.

تبلیغات

اعضای هر دو طرف باید افتخار سابق کنگره از آنجا عبور خود را با بسیاری از قانونگذاران خواستار محترم گرجستان دموکرات را “وجدان کنگره است.”

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSeattle پلیس اعلام شورش در میان جریان تظاهرات در برزیل Bolsonaro می گوید او را آزمایش منفی برای coronavirus ریگان بنیاد می پرسد تهمت کمپین RNC برای جلوگیری از استفاده از رئیس جمهور سابق نام به جمع آوری پول بیشتر قبلا اذعان لوئیس میراث در یک صدای جیر جیر اما هنوز اعلام کرد قصد دارد به افتخار او در کنگره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im