Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenTrump نوبت در کاخ سفید به پس زمینه برای رویدادهای سیاسی دموکرات منظور بالا بردن زنگ جدید ایالات متحده در مورد حقوق بشر اولویت های دموکرات مجموعه به نگه دارید برای بزرگ پلیس اصلاحات بیشتر ساخته شده است یک فرمانده 15-نقطه ملی سرب بیش از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi, Blumenaur محکوم ‘فاحش سوء استفاده از قدرت توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر اورگان معترضان ماموران فدرال اعزام به پورتلند ندارد آموزش در شورش کنترل: NYT مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال بلوک بودجه برای CDC تماس با ردیابی و آزمایش در جدید امداد بیل: گزارش بیشتر در پیشنهاد خود را برای کاخ سفید با توجه به جدید واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی.

این نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد که 55 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده می گویند که آنها را برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور اگر 2020 انتخابات برگزار شد و امروز در حالی که 40 درصد می گویند که آنها می خواهم دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن. این یافته ها نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی در پشتیبانی از بایدن که منجر به تهمت و تنها با 2 امتیاز در یک شبیه نظرسنجی منتشر شده در ماه مارس و با 10 امتیاز در مه.

این قطره در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن می آید به تصویب امتیاز اسلاید میان coronavirus همه گیر است که طرح میتوانست به زندگی روزمره در آمریکا برای ماه کشور دچار افزایش موارد جدید.

تبلیغات

فقط 39 درصد از آمریکایی ها می گویند تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و ریاست جمهوری در حالی که 57 درصد گفت: آنها مخالف آن است. در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز نشسته در 48 درصد فقط 46 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها مخالف دست زدن به او از ریاست جمهوری است.

پرش در مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت امتیاز به نظر می رسد مربوط به آمریکایی ها برداشت خود را از دست زدن به سلامت در حال حاضر بحران است. یکشنبه نظرسنجی متوجه شد که 38 درصد از پاسخ دهندگان تایید رئیس جمهور را از دست داده و از شیوع کروناویروس در حالی که 60 درصد رد. پنجاه و دو درصد گفت: آنها به شدت مخالفت رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر.

برداشت از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد است این دسته که در آن رئیس جمهور سنجی قوی با 50 درصد تصویب هر چند این رقم هنوز هم نشان دهنده کاهش پشتیبانی می کند. در اسفند 57 درصد گفت: آنها تایید رئیس جمهور دست زدن به اقتصاد است.

اکثریت پاسخ دهندگان گفته آنها اعتماد بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به رسیدگی coronavirus شیوع جرم و جنایت و ایمنی و روابط نژادی در امریکا است. تنها دسته که در آن تهمت نظرسنجی بالاتر و جلوتر از بایدن در اقتصاد است.

واشنگتن پست-ABC اخبار انتخابات آخرین به پیدا کردن بایدن با رشد منجر شود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات. چندین نظر سنجی های ملی نشان داده اند معاون سابق رئیس جمهور با دو رقمی مزایای بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. نظرسنجی های اخیر از میدان نبرد متحده نیز نشان داده بایدن با جامد منجر بیش از رئيس جمهور.

نیویورک تایمز-سینا کالج نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه ژوئن نشان داد بایدن رهبری رئیس جمهور حداقل 6 امتیاز در کارولینای شمالی آریزونا و فلوریدا, پنسیلوانیا, ویسکانسین و میشیگان, ایالات متحده است که برگ برنده برنده در انتخابات 2016.

واشنگتن پست-ABC اخبار بررسی های انجام شده بین جولای 12 و 15 ژوئیه در میان جمعیت 1,006 بزرگسالان آمریکایی از جمله 845 رای دهندگان ثبت شده. حاشیه خطای 3.5 درصد برای نمونه و 4 درصد برای ثبت نام رای دهندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im