این بنگلور شهری شرکت حمل و نقل امروز صادر تازه دستورالعمل برای تعلیق از خدمات اتوبوس در پایتخت دولت شهر بنگالور در طول کامل یک هفته مستند با شروع از امروز 8 ساعت.

“بنگلور شهری حمل و نقل شرکت به حالت تعلیق خدمات اتوبوس از ژوئیه 15 تا 21 جولای در نظر مستند در بنگلور شهری منطقه بنگلور شهری و بنگلور روستایی مناطق. این شرکت به کار خدمات ضروری به صورت مجاز فعالیت” شرکت گفت: در نسخه امروز.

خدمات اتوبوس عملیاتی خواهد شد از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر در طول مستند دوره است.

علاوه بر این تنها مقامات درگیر در خدمات ضروری را مجاز به سفر از طریق اتوبوس.

“مقامات و کارکنان شاغل دولت و دولت مرکزی کسانی که مشغول به کار در بخش دولتی تعهدات خودمختار رامشگران و شرکت های انواع دادگاه ها به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در دولت و خصوصی و بیمارستان و آزمایشگاه های تشخیصی مانند مراکز از جمله آشا کارگران می تواند سفر در اتوبوس” بیانیه ای گفت:.

جدای از آن, دانش آموزان در امتحانات را مجاز به سفر ارائه آنها را به سالن بلیط

عکس کارت هویت نیز اجباری برای تمام مسافران.

در همین حال روز سه شنبه, Karnataka گزارش 2,496 جدید COVID-19 موارد و 87 تلفات گرفتن عفونت تعداد به 44,077 و مرگ و میر به 842 دولت در بخش بهداشت و درمان گفت.

در برابر هوا از 25000 فعال coronavirus موارد توسط اوت 15 توسط دولت COVID اتاق جنگ وجود دارد 25,839 فعال موارد در دولت امروز از جمله 540 در Icu بخش اعلانات گفت.

وجود دارد از 1142 ترشحات مصرف کل ترشحات در دولت به 17,390.

بسیاری از مرگ و میر رخ داده در بنگلور (56), یک روز بالاترین برای این شهرستان است.

با این کل مرگ و میر در بنگلور رسیده 377 بخش گفت.

با توجه به بولتن کل موارد مثبت گزارش شده در این شهرستان است 20,969 با 1,267 تازه موارد در حالی که 4,992 بیماران مرخص شده است.

هنوز هم وجود دارد 15,599 فعال موارد در این شهرستان است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im