AYUSH وزارت برنامه درس های یوگا برای covid-19 بيمار

این AYUSH وزارت برنامه ریزی شده درس های یوگا برای covid-19 بيمار به مهار مزایای استفاده از درمان های جایگزین تا جهان می یابد یک واکسن برای مبارزه با کروناویروس.

وزارت دریافت کرده است بیش از 500 برنامه های کاربردی از بخش علم و تکنولوژی به درک جنبه های مفید یوگا به خصوص برای covid-19 بيمار. دولت در حال کار بر روی سه پروژه با مشهور یوگا موسسات نسبت به پایان این گفت مقامات وزارت.

“ما مستقر 30 مدرسان در covid مراکز اجرا شده توسط دولت دهلی نو که آموزش بیماران یوگا به مدت سه ساعت در صبح است. علاوه بر این ما باید انجام یوگا برای درس covid-19 بيمار در همسایه 11 منطقه گفت:” دکتر Ishwar V. Basavaraddi مدیر Morarji دسای موسسه ملی یوگا AYUSH وزارت.

این برنامه در حال گسترش برای پوشش افرادی که در تماس با covid-19 بيمار مانند اعضای خانواده پرسنل پلیس و پزشکی حرفه ای است.

چند محققان نشان داده اند که یوگا یک ابزار برای روانی و جسمی خوبی بودن. گسترده اثرات سوء بهداشتی ناشی از کوروناویروس منجر به افزایش نگرانی در مورد افزایش ایمنی است که به نوبه خود منجر به این عمل باستان به دست آوردن شهرت. سازمان ملل متحد نیز در آغوش یوگا و 175 از 193 کشور را به اتفاق آرا توافق کردند که به جشن بین المللی یوگا روز هر سال در 21 ژوئن.

هند روز جمعه ثبت 1,036,461 covid-19 نفر مبتلا به این بیماری داشتن ادعا 26,267 زندگی می کند. هند است که گزارش افزایش تعداد covid-19 موارد زیر را گسترش تست اما امید است با افزایش میزان بهبودی. بهبود نرخ شات از 52 درصد در اواسط ماه ژوئن به بیش از 63 درصد تا اواسط ماه جولای به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. به عنوان در تاریخ فعال caseload است 358,920 در حالی که تعداد کسانی که درمان است 651,274.

Coronavirus عفونت ها تا حد زیادی متمرکز در مناطق شهری کشور است. در ماهاراشترا بمبئی است که نزدیک به 100,000-علامت گذاری برای موارد گزارش شده. آن را به یک بهبود چشمگیر نرخ در حدود 70 درصد است که 7 درصد بالاتر از میانگین ملی و نزدیک به 15 درصد بالاتر از ماهاراشترا به عنوان یک کل است که میزان بهبودی 55.62%.

تعداد موارد فعال در بمبئی است 24,307 در حالی که تعدادی از بیماران بهبود می ایستد در 67,830 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط آموزش پزشکی و مواد مخدر وزارت.

تقریبا 80 درصد بدون علامت و موارد خفیف توصیه می شود خانه انزوا و تحت نظارت های پزشکی. استراتژی صفحه اصلی جداسازی به صورت خفیف و بدون علامت در بیماران منجر به کاهش بار در بیمارستان که در آن تمرکز شده است در درمان موارد شدید و کاهش مرگ و میر.

کمتر از 1.94% از موارد در Icu, 0.35% موارد در هواکش و 2.81% موارد اکسیژن تخت وزارت بهداشت گفت.

“واقعی caseload در هند است که تنها 358,920 که در تاریخ. بیش از 650,000 (63.33 درصد) از کل موارد بهبود یافته اند. هند که دومین کشور پرجمعیت ترین در جهان با 1.35 میلیارد نفر است 727.4 مورد در هر میلیون نفر است. در مقیاس جهانی موارد در هر یک میلیون جمعیت در هند چهار-هشت برابر کمتر از برخی کشورهای اروپایی” این وزارتخانه اضافه شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>