هنرمندان نصب anti-مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی مجسمه در اطراف DC

زندگی مجسمه های نصب شده در اطراف واشنگتن روز جمعه به تصویر می کشد جمهور تهمتدونالد جان TrumpAmash تایید می کند او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد شهردار شیکاگو به کاخ سفید وزیر مطبوعات: “هی کارن. سازمان دیده بان دهان خود را’ پنتاگون خانههای گلی خالی طرح ممنوعیت مؤتلفه پرچم بدون ذکر آن را با نام و نام خانوادگی: گزارش بیشتر به عنوان یک “ناوشکن از حقوق مدنی و آزادی.”

یک گروه از هنرمندان شناخته شده به عنوان برگ برنده مجسمه ابتکار است که در پشت این تاسیسات از جمله یکی که به تصویر می کشد تهمت برگزاری یک کتاب مقدس در حالی که سیاه و سفید زندگی مسائل معترضان مورد ضرب و شتم و دیگری نشان دادن او در گفتن یک نقاب کودک به “بازگشت به مدرسه” در حالی که برگزاری یک باشگاه گلف.

“مفهوم است که تاریخ او نقاشی های خود را در حال حاضر که در آن او خود شیفته یا نژادپرستانه و یا خود خدمت لحظات باقی مانده این است که چه چیزی او را ترک ما با” فیلمساز برایان باکلی گفت: تپه. باکلی بود که نامزد دریافت جایزه اسکار در سال جاری سرپرستی سه تاسیسات که رفت و تا حدود سی در روز جمعه.

تبلیغات

ابتکار صبح را صرف به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای یک پایه است که بار خوانده شده “ناوشکن از حقوق مدنی و آزادی” در لیبرتی پلازا. که “مجسمه” الهام گرفته شده بود توسط پلیس با خشونت پاکسازی معترضان از میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید در ماه ژوئن قبل از تهمت های مطرح شده برای عکس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی برگزاری یک کتاب مقدس.

باکلی آن را به نام “خود تعریف لحظه به عنوان رئیس جمهور.”

“که به نوعی موجب مفهوم,” او گفت:. او اشاره کرد که مجسمه نیز بالا “ذهن” در حال حاضر با توجه به ملی گفتگو در اطراف پاره کردن کسانی که به تصویر می کشد مؤتلفه رهبران و چهره های دیگر در ارتباط با برده داری.

یکی دیگر نصب و راه اندازی در میدان آزادی در روز جمعه به تصویر کشیده تهمت فرستادن کودک به مدرسه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سوم قرار داده شده است در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن سی هتل را نشان می دهد و مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری یک خرس عروسکی و تماشای فاکس نیوز در یک پناهگاه. تهمت بود گرفته شده است به پناهگاه زیرزمینی در میان تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در مه, اگر چه او بعدها گفت که او بازرسی آن است.

تبلیغات

“ما امیدواریم که با این طرح ما را الهام بخش دیگر نوازندگان خیابانی, هنرمندان دیگر به دنبال کت و شلوار, آیا در سراسر کشور در نوسان متحده و یا کنوانسیون که ما واقعا شروع به نشان دادن این لحظات در مجسمه فرم است که نشان می دهد آنچه ما می خواهیم به زندگی با [اگر تهمت برنده انتخاب مجدد],” باکلی گفت.

او گفت که این گروه خواستار عبور و مرور است که متوقف به تعامل با “مجسمه” به ثبت نام و رای دادن.

این گروه که رسما راه اندازی شد جمعه برنامه را به هنر خود را در جاده ها به شهرستانها بیشتر به عنوان به خوبی.

“این است که تلاش مداوم,” باکلی گفت. “ما مرتب کردن بر اساس از سرمایه گذاری به کمتر دوستانه مناطق به زودی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>