آمازون کارگر انبار ادعای او نوشته شده بود تا برای گرفتن بیش از حد بسیاری از معافیت های

آمازون کارگر انبار می گوید او نوشته شده بود تا برای گرفتن بیش از حد بسیاری از استراحت در محل کار در اوایل این ماه.

Hibaq محمد که با این نسخهها کار در آمازون و Shakopee, Minn., تسهیلات با ارسال نامه ای به دادستان کل کیت الیسونکیت موریس EllisonOmar تظاهرات به مبارزه در برابر چالش اصلی Ilhan عمر: عربستان در پاسخ به تماس برای پلیس اصلاحات “بود باطل’ مینه سوتا قانونگذاران انفجار صنعت داروسازی طرح دعوی در دادگاه بیش از انسولین استطاعت قانون بیشتر ادعا او نوشته شده بود تا برای صرف زمان بیش از حد دور از محل کار CNBC گزارش شده است. این نوشتن است که همچنین به عنوان شناخته شده ورود به سیستم “زمان وظایف است.”

زمان, وظایف, یا کودکان برای وارد آمازون سیستم داخلی اگر کارگران فرار از اسکن بسته های بیش از حد طولانی. این TOTs تولید هشدارهای که می تواند منجر به اخراج اگر یک کارگر قفسه های بیش از حد بسیاری از.

تبلیغات

“من مشغول به کار در آمازون برای نزدیک به چهار سال با یک بسیار تمیز ضبط و فقط یک یا دو هشدارهای من می دانم که در کل زمان” محمد در نامه ای به دادستان کل. “آمازون مدیران قرار داده اند و آشکارا مورد آزار و اذیت من قبل از اما به طور فزاینده ای در طول بیماری همه گیر.”

یک سخنگوی آمازون مورد مناقشه است که این شرکت تا کنون انتقام در برابر او.

“در حالی که ما را دیده اند شکایت رسمی اتهامات توضیح داده شده درست نیست. ما نه تحمل هر نوع تبعیض در محل کار و ما از هر کارمند حق انتقاد از کارفرمای خود اما نیست که با پتو ایمنی به چشم پوشی از سیاست های داخلی” سخنگوی گفت.

عظیم e-commerce شرکت ادعا می کند کارگران آزاد هستند به صرف زمان در خارج از معافیت های خود را به استفاده از دستشویی دست خود را بشویید و یا معافیت برای به دست آوردن آب و یا صحبت با مدیران آنها است.

اما محمد نیز درخواست شده است که الیسون ارائه حمایت برای کارگران تحت یک فرمان اجرایی او امضا شده در ماه مه این سال است و تمدید این هفته است. منظور مقرر کارفرمایان را به تلافی جویانه و یا تبعیض آمیز علیه کارگران که نگران شرایط نا امن کار به دلیل coronavirus.

الیسون گزارش کاهش یافته است به نظر محمد را نامه, CNBC گزارش شده است.

تبلیغات

اخبار آید آمازون مواجه شده است و اتهامات متعدد از اقدامات تلافی جویانه در برابر کارگران این شرکت از کار اخراج حداقل چهار نفر از کارگران که به نام این شرکت را برای آن کار روش ها و شیوه های. این شرکت گفت: آن دسته از کارگران پایان داده شد برای نقض سیاست های داخلی.

کالیفرنیا معرفی قوانین در اوایل سال جاری در تلاش برای نوار شرکت هایی مانند آمازون, هدف, یا خارج شده از ورود TOTs خود کارگران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>