آیا آن را نمی شگفت انگیز چگونه مواد غذایی به نحوی نقش کاتالیزوری نقش در تقریبا در هر اجتماعی و گفتمان سیاسی در کشور ما ؟ از نوع گوشت یکی است ‘مجاز’ به خوردن به و نه پیش پا افتاده بحث اغلب حول شمال را roti احترام در مقابل جنوب وسواس با برنج بوده ایم تماشاگران به آن همه است.

اما هیچ کدام شاید بیشتر انگیز تر از آنچه ما می دانیم و عشق و بله تناقض نفرت به عنوان “مواد غذایی چینی’. غذاهای که ما استادانه شرکت تصمیم گرفتند به شکل ترکیبی در فرم از ما گشنیز و برگ گفتگوی garam-redolent Chindian مواد غذایی است.

در سال 2012 یک khap panchayat در هاریانا را جیند منطقه سرزنش مصرف chow mein برای رشد حوادث تجاوز به عنف در هند است. بله سعی کنید جویدن که هضم titbit.

جدید ترین سالوو در برابر غذاهای اخراج شد توسط اتحادیه وزیر Ramdas Athawale که به نام تحریم از “غذای چینی” و خواستار آن است که رستوران ها در خدمت آن ممنوع شود. این همه تهمت, با وجود این واقعیت است که chow mein است که احتمالا به عنوان چینی به عنوان چات! یا این که یکی دیگر از Chindian اصلی مرغ منچوری اختراع شد در بمبئی در اواخر دهه 1970 توسط نلسون وانگ نسل سوم آشپز چینی متولد شده در کلکته.

چه جالب این است که ما در هند داشته اند عطریست با غذاهای چینی راه قبل از ظروف مانند chow mein و مرغ Manchurian ما وارد محلی آشپزی واژگان. بدون اطلاع به ما و با تشکر از باستان مسیرهای تجارت بین المللی مانند جاده ابریشم و به چینی ها بودایی محقق Xuanzang که سفر گسترده در سراسر هند در قرن 7th غذاهای چینی است وام ما چندین منطقه ای ماکارونی و پیراشکی تکرار. بسیار آن را دوست دارم به ایتالیا را جشن ماکارونی در کارنامه کاری بسیاری بر این باورند به یک نتیجه مستقیم از 13 قرن فرهنگی تخصیص معروف ایتالیایی اکسپلورر مارکو پولو.

صحبت از ایتالیا, ما همچنین ممکن است به مجموعه ای از رکورد مستقیم در مورد کل آن-آمد-اول-به-ماکارونی-یا-به-ماکارونی معمای. مدارک و شواهد انکار ناپذیر در شکل 4000 ساله کاسه ارزن رشته های کشف شده در باستان شناسی حل و فصل در Laija منطقه شمال غرب چین ثابت شده است که اکثر انواع رشته فرنگی و کوفته — آنها نورد کشیده برش یا اکسترود شده — اند و در واقع به جهان آمده از چین است.

فوق العاده زیبا ارقام

و نیز چگونه هند یکی از محبوب ترین و محبوب ترین رشته فرنگی-رشته فرنگی خشک — seviyan یا semiya — به وجود آمد. اقتباس از رشته فرنگی نیز به نام فرشته مو ماکارونی یا minutelli (که خود اقتباس در قرن 14 از باستانی چینی فوق العاده زیبا, برنج, ماکارونی به نام mai fun) این برنج ماکارونی استفاده می شود در هر دو شیرین سازی مانند محض khorma و payasam و در خوش طعم آنهایی که مانند upma. کمی چاق و تازه اکسترود idiyappam یا noolputtu آن را به عنوان شناخته شده است در کرالا و تامیل نادو به ترتیب یکی دیگر از هیبرید برنج و ماکارونی است که بخار در کویل خورده و با هر دو شیرین و خوش طعم (فکر می کنم تخم مرغ کاری) همراه با ظروف.

Idiyappam with egg curry.

به طور مشابه, شفاف ذرت یا arrowroot-رشته فرنگی نشاسته موجود در پایین یک لیوان falooda آمد به هند از ایران — یکی دیگر از محوری کشور در جاده ابریشم — که در آن آنها به نام faloodeh. شمال هند شیرین به نام sutarpheni دیگری است که بر اساس برنج ماکارونی منشاء چینی که معرفی شد به هند از طریق ترکیه که در تماس با آن pismaniye.

آن است که با عطف توجه ما به کمتر شناخته شده تر منطقه ای انواع هندی رشته فرنگی و کوفته — به خصوص در شمال و شمال شرق کشور — که ما را ببینید که چگونه به خوبی اصلی چینی آنهایی که اقتباس شده اند و جذب آشپزی محیط. برای مثال بخارپز Shanghainese نیان گائو برنج کوفته ساخته شده از متراکم رول زد برنج glutinous. در هر دو لاداخ و اسپیتی این kyu ساخته شده از گندم و دوغ و پخته شده و گرم شدن خورش همراه با وراجی گوشت محبوب است دامپلینگ و رینگر مرده برای نیان گائو.

Chutagi دیگر Ladakhi پیراشکی که آمد به منطقه از طریق جاده ابریشم از آسیای مرکزی است bow-tie شکل پیراشکی (بسیار شبیه به ایتالیایی پاستا فارفاله) مورد استفاده در سوپ ساخته شده است که از گوشت و سبزیجات و شبیه به یک thukpa. Ladakhi آشپزی نیز شناخته شده برای آن پیراشکی شیرین به نام pakchel mirku که پخته شده است به گرم شدن دسر همراه با روغن حیوانی و خشک وراجی پنیر به نام churrpi.

آسام بیش از حد خود را دارد نسخه چینی زنبور عسل تای bak (دم rat) برنج و ماکارونی است که طول می کشد شکل anguli pitha. به نام بعد از انگشت کوچک انگشت (anguli) است که آنها شبیه این اکسترود برنج کوفته خورده به عنوان یک خوردن عصرانه میان وعده زمانی که پخته شده با پیاز و فلفل سبز و گوجه فرنگی. این chushi و jhinuk pitha در اصل از شرق بنگال بیشتر نمونه های خشک شده آرد برنج-بر اساس کوفته است که می تواند دوباره با اضافه کردن آنها یا به خوش طعم کاری و یا خامه, شیر بر اساس پایش.

Buying seviyan on the eve of Eid in Old Delhi.

همه کاره کوفته

این شیرین و خوش طعم سازگاری نیز یکی از رئیس فنی حلقه کوچک مانند خشک کوفته به نام sarvale. موجود در پخت و پز از Goan مسلمانان sarvale یا آب پز و خدمت با شکوه از تخم مرغ نیمرو برای صبحانه یا به عنوان یکی دیگر از فرنی مانند ضخیم, شیر, دسر. جایگزین های لبنی برای ضخیم اولین عصاره شیر نارگیل خوشمزه ساحلی Maharashtrian ماکارونی دسر به نام “naralyachya dudhache shiravlya’ که در آن رشته فرنگی برنج, پخته شده با شیر نارگیل همراه با شکر و هل و خدمت در طول جشنواره مانند Ganesh Chaturthi.

در حالی که بسیاری از چین ماکارونی و پیراشکی انواع ساخته شده از یا برنج و ذرت و یا گندم وجود دارد چند ساخته شده از حبوبات مانند ماش بسته ماکارونی به نام مرداب سی. جالب, هندی, پیراشکی سازگاری — به خصوص در مناطق مانند گجرات راجستان و اوتار پرادش — به نظر می رسد تمرکز بر روی این.

با آن سطح براق خالدار با خو سیاه دانه خردل و پراکندگی نارگیل تازه رنده شده و برگ گشنیز را گجراتی khandvi ساخته شده از مخلوطی از آرد نخودچی و دوغ نیز گسترش بر روی یک سطح صاف به مجموعه قبل از نورد به نیش می زنند به اندازه لقمه های کانتونی مبلغ کم پیراشکی به نام چونگ سرگرم کننده است.

دوباره در گجرات گندم بر اساس کوفته دال dhokli که مستغرق در یک چاشنی عدس خورش ها مثال دیگر از انطباق. به عنوان منطقه ای دیگر راجستانی ظروف مانند آرد نخود پیراشکی نوار مبتنی بر besan chilla کی subzi و بنارس را sui مای-دیدار-راویولی-مانند گندم جیب به نام دال ka dulha.

در تعجبم که چه مارکو پولو و Xuanzang را ساخته اند (جناس در نظر گرفته شده!) از این ؟

بمبئی-بر اساس نویسنده و رستوران مؤلف پرشور در مورد مواد غذایی, سفر لوکس و نه لزوما در آن منظور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de