جدید آمریکا ویزای دانشجویی قانون پس از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط دانشگاه هاروارد و MIT

هنگامی که این تهمت مدیریت معکوس خود را در این ماه در یک قانون جدید نیاز دانشجویان خارجی در دانشگاههای آمریکا حداقل یک فرد در کلاس و حتی در میان همه گیر سوال این بود که چه اتفاقی خواهد افتاد.

جواب آمد و در روز جمعه هنگامی که ایالات متحده مهاجرت و گمرک اعلام کرد که به تازگی ثبت نام دانش آموزان در خارج از کشور نمی تواند به آمریکا برای شروع در یک دانشگاه که خبر آنلاین-تنها در پاییز.

که چه دانشگاه هاروارد در میان دیگران انجام شده است برای مقابله با این شدت مسری coronavirus. آن را در پی یک دعوی در دادگاه توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست — در میان دیگر دادخواهی و ناگهانی از اپوزیسیون-که یخ لغو جولای 6, سیاست است که می تواند فرستاده اند هزاران نفر از دانش آموزان در بازگشت به کشورهای خود و ایجاد هرج و مرج برای مدارس.

در حال حاضر, تحت, جمعه, سیاست, بین المللی, دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده باقی می ماند حتی در مدارس است که اعلام کرده اند به طور کامل آنلاین آموزش اما دانشجویان جدید هنوز هم در خارج از کشور هستند ،

دانشگاه هاروارد دانشکده Rakesh Khurana به نظر می رسد پیش بینی های اعلام شده در نامه ای در روز سه شنبه گفتن دانشجویان بین المللی جدید آنها قادر نخواهد بود برای آمدن به دانشگاه برای ترم آینده.

“ما لغات هر گونه سیاست ها که به دنبال ما را وادار به انتخاب بین جامعه ما و سلامت آموزش و پرورش از ما دانشجویان بین المللی” Khurana گفت.

نامه دانشگاه هاروارد نشان می دهد هیچ برنامه فوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دادگاه بر سر این موضوع گفت: جولیا Gelatt ارشد سیاست تحلیلگر در موسسه سیاست مهاجرت, که گفت که او تعجب نیست توسط ICE بخشنامه.

“این بسیار آسان تر به قوانین سختگیرانه در مورد کسی که مجاز به آمدن به این کشور در مقابل قوانین سختگیرانه برای افرادی که در حال حاضر در ایالات متحده” Gelatt گفت.

وکلا برای دانشگاه هاروارد و MIT در کت و شلوار نیست, پاسخ به تماس به دنبال اظهار نظر در این سیاست جدید است.

قبل از همه گیر به ویزای دانشجویی در موضوع تنظیم حداکثر یک کلاس آنلاین, عمدتا به دلیل یخ نگه می دارد که هیچ دلیلی برای دانش آموزان در ایالات متحده آمریکا اگر تمام دوره خود آنلاین است.

روز جمعه رهنمود می رود به هدایت یخ صادر شده در اوایل ماه مارس اجازه آنلاین-تنها ترم ملی به دیدار با بحران بهداشتی. اما در مارس قوانین را به حساب دانش آموزان ورود از خارج از کشور پس از آن بود که وسط ترم ترک آنها را در برزخ است.

در میان کسانی که با عجله به دانشگاه هاروارد و MIT طرف در طول دادخواهی بودند دموکراتیک اعضای کنگره است. دفاع مجوز لایحه که به تصویب مجلس در جولای 21 شامل اصلاحیه از ماساچوست نماینده Ayanna Pressley که اجازه می دهد دانش آموزان بین المللی هر دو ورودی و زمان به تحصیل در ایالات متحده به طور کامل آنلاین. این لایحه هنوز به آشتی با آن سنا نسخه.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>