5 پیشنهادات مربوط به ₹3,090 کرور تحریم تحت Aatma Nirbhar بهارات

ویژه نقدینگی طرح از Rs. 30,000 کرور برای NBFCs و HFCs در حال اجرا با اثر از 1 جولای به عنوان یک پیگیری از یکی از اطلاعیه ها تحت Aatma Nirbhar بهارات بسته اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در 13 مارس. این طرح راه اندازی شده است به منظور بهبود موقعیت نقدینگی از NBFCs/HFCs از طریق یک Special Purpose Vehicle (SPV) برای جلوگیری از هر گونه خطرات بالقوه به بخش مالی.

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط وزارت مالیه به عنوان در 23 جولای, پنج طرح شامل یک مقدار از Rs. 3,090 کرور در حال حاضر تحریم شده است. در این بیانیه ادعا 35 بیشتر برنامه های دریافت شده به دنبال تامین مالی از بالا به 13,776 کرور که تحت فرآیند.

این طرح در حال اجرا توسط SLS اعتماد SPV مجموعه SBI بازار سرمایه محدود (SBICAP). هر NBFC از جمله نهاد های قرضه های کوچک با ثبت نام RBI تحت بانک مرکزی هند قانون سال 1934 (به استثنای کسانی که ثبت نام به عنوان هسته شرکت های سرمایه گذاری) و هر HFC ثبت ملی بانک مسکن (NAH) تحت ملی, بانک مسکن, قانون 1987 است که مطابق با برخی شرایط مشخص شده واجد شرایط برای جمع آوری کمک های مالی از این مرکز.

این طرح باقی خواهد ماند و باز به مدت 3 ماه برای ساخت اشتراک توسط اعتماد. این طرح اجازه هر دو بازار اولیه و ثانویه خرید بدهی و به دنبال آدرس کوتاه مدت نقدینگی مسائل NBFCs/HFCs. بنابراین آن دسته از فعالان بازار که به دنبال خروج استاندارد خود را سرمایه گذاری با بلوغ باقی مانده از 90 روز نیز ممکن است به روش SLS اعتماد.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>