3,176 جدید covid-19 موارد در کارناتاکا 1,975 در بنگلور از جمله 60 میر

بنگلور:
افزایش Covid-19 در کارناتاکا و بنگلور ادامه داد: به عنوان یک رکورد 3,176 افراد آزمایش مثبت در سراسر کشور از جمله 1,985 در پایتخت آن است.

تعداد کل موارد در کارناتاکا در حال حاضر در 47,253 که 27,853 فعال هستند.

مرگ و میر در ایستاده بود 928 به عنوان 87 بیشتر افراد فوت در مدت 24 ساعت تا 5 بعد از ظهر روز چهارشنبه با توجه به بولتن روزانه امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان.

بنگلور, گزارش یک رکورد 60 مرگ و میر در روز چهارشنبه افزایش نگرانی از افزایش مرگ و میر در هند فن آوری سرمایه است.

B. S. Yediyurappa-led کارناتاکا دولت ادامه داد: به عمدی در, راه هایی برای کنترل گسترش است اما هنوز به آمده تا با راه حل های بتنی دیگر از عود به یک مستند است که بیشتر می افزاید: به ناراحتی های اقتصادی است.

این هفته مستند در بنگلور آغاز شد و در روز چهارشنبه اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر دندان درآوردن مشکلات مانند انباشت پرونده ها در تست عدم تماس با ردیابی و گرفتن تمایلی بیمارستان های خصوصی به مبارزه در کنار دولت در میان مسائل دیگر ثابت خواهد شد.

کارناتاکا وزیر بهداشت B. Sriramulu روز چهارشنبه گفت که “تنها خدا می تواند به ما کمک کند” ابراز احساس درماندگی و نشان می دهد که چگونه این وضعیت به سرعت در حال لغزش از دولت گرفتن. او قبلا اعلام کرده است که تعداد موارد در کارناتاکا دو برابر خواهد شد در آینده 15-30 روز.

جنگ لفظی بین دولت و خصوصی پزشکی بیمارستان ها بیش از در دسترس بودن از تخت برای covid-19 درمان ساخته شده بدتر آن را به عنوان مجموعه ای از دو بازیکن کلیدی مورد نیاز برای مهار این بیماری همه گیر در یک دوره برخورد.

هر منطقه در کارناتاکا موارد گزارش شده در روز چهارشنبه با سه بودن حداقل نشان می دهد که چگونه گسترده مشکل این است که برای دولت است.

معدنی غنی منطقه Ballri شد سومین منطقه جدا از بنگلور به نقض 2000 مورد علامت گذاری به عنوان 136 نفر تست مثبت در روز چهارشنبه.

کارناتاکا عبور نه لاخ تست نقطه عطف در چهار شنبه اما آن را هنوز هم می ایستد و زیر حداقل هفت کشورهای دیگر در این پارامترها.

پزشکی وزیر آموزش و پرورش K. Sudhakar گفت که ظرفیت بیشتر خواهد شد افزایش یافته است به 50000 آزمون اما این اطمینان سابق شده است پس از ساخت مه.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>