توضیح اگر هند شد تست به اندازه کافی راجش بوشان افسر در وظیفه خاص در وزارت بهداشت گفت: یک راهنمایی توجه داشته باشید توسط سازمان بهداشت جهانی برای سرمایهگذاری جامع نظارت و آزمایش موارد مشکوک.

“در حالی که تعریف معنای جامع در همان سند آنها می گویند اگر شما در حال آزمایش 140 نفر در هر روز به ازای هر 10 لاخ مردم خواهد بود که نشان دهنده جامع” بوشان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“22 وجود دارد متحده انجام بیش از 140 COVID-19 آزمون در هر روز به ازای هر میلیون نفر در خط با تست جامع راهنمایی توجه داشته باشید که,” بوشان گفت. “هند در حال انجام در مورد 201 آزمون در هر روز به ازای هر میلیون نفر جمعیت دارد.”

گوا در صدر لیست با 1,058 آزمون در هر روز به ازای هر میلیون نفر به دنبال دهلی نو با 978 تامیل نادو با 563 آسام با 310, کارناتاکا, 297, Madhya Pradesh 249, Jharkhand 242, Rajasthan, 235, Maharashtra 198 آزمون در هر روز در هر یک میلیون جمعیت بود.

“اما نه همه کشورهای در حال آزمایش که در آن رای. توصیه ما به باقی مانده متحده و UTs است برای افزایش تست هر که تجویز سطح” بوشان گفت.

در مورد مرگ و میر گفت: ملی COVID-19 مرگ و میر بود و 2.6 درصد و آن پایین آمدن سرعت در حال. “در مقایسه با جهانی مورد مرگ و میر آن است که به طور قابل توجهی پایین تر,” او اضافه شده است.

“COVID-19 موارد و مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر در هند است که در میان بالاترین در جهان” بوشان گفت.

هند 657 مورد در هر میلیون نفر جمعیت به عنوان برابر 1,638 در سطح جهان و 17.2 میلیون مرگ در هر عنوان در مقابل 73 در سطح جهان بوشان اضافه شده است.

او با اشاره به یک مداخله خاص آغاز شده است برای کمک به کشورهای که بالاتر از نرخ مرگ و میر.

هر هفته روز های سه شنبه و پنج شنبه یک گروه از پزشکان از AIIMS از طریق تله مشاوره و تصویری, مشاوره, شرکت ICU پزشکان از درمان بيمارستان در کشورهای مختلف و تلاش برای حل و فصل مشکل این است که آنها روبرو هستند در صرفه جویی در بیماران بدحال با توجه به بوشان.

“همانطور که ما بحث امروز وجود دارد یک تله مشاوره است که در جریان است. در واقع زمانی که من از آمدن به اینجا به من گفته شد که امروز تله مشاوره انجام شده توسط پزشکان AIIMS است که با حضور سه بيمارستان از آسام در چهار بيمارستان کرالا دو آندرا پرادش یکی از کارناتاکا دو از بیهار و بنگال غربی” او گفت:.

“بنابراین این تله مشاوره انجمن که در آن درمان پزشکان این فرصت را به صحبت کردن با بالا ترین پزشکان از AIIMS دهلی نو و بهره مند از مشاوره است که آنها به آنها گفت:

بوشان اطلاع داد که دولت مرکزی بیمارستان مانند Safdarjung RML بانو Hardinge کالج پزشکی و شش AIIMS دیگر از AIIMS دهلی نو انجام شد مشورتی ورزش به عنوان بخشی از آن درمان پزشکان وجود دارد اطلاع رسانی DGHS در نوع عوارض است که رو به بهبود بیماران COVID

“بر اساس این اطلاعات این وزارت آمده ممکن است با دستورالعمل در آینده,” او گفت:.

در مورد اینکه آیا coronavirus است هوابرد ICMR مدیر کل Balram Bhargava گفت: آن را به خوبی ثابت شده است که COVID انتقال یک قطره عفونت است.

شده اند وجود دارد فرضیه و پیشنهادات توسط چند تن از دانشمندان است که ممکن است برخی از برنامه انتقال قطرات کوچک که دوباره در حال قطرات کمتر از پنج میکرون در اندازه Bhargava گفت.

“آنچه به وضوح باقی می ماند مهم است که فاصله فیزیکی و استفاده از ماسک و است که برای ادامه برای جلوگیری از انتقال بیماری,” او گفت:.

پرسید اگر وجود دارد یک نیاز ملی مستند بوشان گفت: اگر سخت مهار و محیط کنترل اجرا نمی شد در مهار مناطق و سپس موارد ممکن است افزایش دهد.

بسیاری از مناطق و شهرستانها که در آن زمانی که تلاش ها و اقدامات پیشگیرانه slackened مثبت موارد رز, او گفت:.

این مهم است که هر زمان که تعداد زیادی از موارد مثبت آمده از یک منطقه خاص که در منطقه موجود است و مناسب مهار اقدامات در حال اجرا بوشان گفت.

این باید به عنوان دیده می شود متصل به مستند او اضافه شده است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net